Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Soutěže

Soutěž: Kávovar Cafissimo Pure

Kávovar Cafissimo Pure Red

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA. JMÉNO VÝHERCE: PETRA LEDBUŠKOVÁ. Někdo velmi moudrý kdysi pravil, že život je příliš krátký na to, abychom pili špatnou kávu. Proto jsme se pro vás připravili soutěž, díky které můžete svůj den pokaždé odstartovat už jedině kvalitně!

Anna Černotová | 28. 03. 2019

Kávovar Cafissimo Pure, o který soutěžíme, je ideální volbou pro každého kdo si chce pochutnat na výborné kávě, která je za chviličku na stole. Snadno se ovládá a díky unikátnímu systému tří tlaků zvládne připravit dokonalé espresso, caffè crema, překapávanou kávu nebo čaj pouhým stisknutím tlačítka. Má integrovaný zásobník na šest použitých kapslí a odnímatelný podstavec na šálek, díky kterému můžete do kávovaru umístit i velký hrnek nebo vysokou sklenici. Kávovar se po devíti minutách nečinnosti sám vypíná, takže šetří elektřinu a navíc se nemusíte bát, že jste odjeli z domu a nechali ho zapnutý. Jeho čištění je velmi snadné a když je načase ho odvápnit, sám vám dá signál. Prostě ideální společník, se kterým je každý ranní start i odpolední chvilka klidu lepší!

Soutěžte s námi o červený kávovar Cafissimo Pure Red v hodnotě 999 Kč, stačí zodpovědět naši otázku ve formuláři. Soutěž potrvá do 15. dubna, výherce bude oznámen v tomto článku.