Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Soutěže

Soutěž: automatický kávovar Tchibo Cafissimo Mini

Soutěžte s námi o kávovar Cafissimo Mini v barvě Flashy Lime

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA. JMÉNO VÝHERCE: KATEŘINA ŽILKOVÁ
Kdo si jednou zvykne na dobrou kávu, už nemůže jinak. Pokud si neumíte ráno představit bez voňavé dávky energie, tenhle kávovar prostě nutně potřebujete. Navíc to ve vaší kuchyni krásně rozsvítí! Teď s námi o tenhle krásný kousek můžete soutěžit.

Anna Černotová | 16. 06. 2019

Kapslový kávovar Cafissimo Mini si vás zkrátka získá. Díky stylovým, zářivým barvám, modernímu vzhledu a kompaktnímu designu si ve vaší kuchyni ukradne všechnu pozornost pro sebe. Přesvědčí vás ale nejen svým vzhledem, ale i tím, co umí: Díky patentovanému systému tří tlaků pro spařování kávy vám Cafissimo Mini připraví výbornou filtrovanou kávu, caffè crema a espresso na jediné stisknutí tlačítka a vždy pod optimálním tlakem. Také lahodný čaj vykouzlí během chviličky.

Nejenom, že vypadá krásně, ale i s kompaktními rozměry zvládne to, co velké kávovary!

I když je malý, nabízí dostatek místa pro šálky všech velikostí díky vyjímatelné odkládací ploše na šálky a sklápěcímu podstavci na šálek pro přípravu espressa. Velkou výhodu je rychlé zahřátí (kávovar je připraven už za 40 vteřin) a individuálně programovatelné dávkování vody pro regulaci aroma a intenzity kávy. Velkou starost nebudete mít ani s jeho čištěním díky funkci paměť odvápnění a integrované signalizaci potřeby odvápnění.

Soutěžte s námi o kávovar Tchibo Cafissimo Mini v barvě Flashy Lime v hodnotě 1499 Kč! Stačí zodpovědět soutěžní otázku v našem formuláři. Soutěž potrvá do 20. července, výherce bude kontaktován a oznámen v tomto článku.