Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Soutěže

Soutěž: automatický kávovar Tchibo Cafissimo Mini

Díky patentovanému systému tří tlaků pro spařování kávy vám Cafissimo Mini připraví výbornou filtrovanou kávu, caffè crema i espresso.  

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA. JMÉNO VÝHERCE: PAVEL METLÍK
Chybí vám i vaší kuchyni pořádná dávka energie? Vaše unavené smysly i fádní kuchyňskou linku oživí limetkově žlutozelený kávovar, o který právě soutěžíme. Zaručeně vám udělá lepší ráno i odpoledne, tak si o něj napište!

Anna Černotová | 5. 09. 2019

Na kapslovém kávovaru Cafissimo Mini vás bude bavit úplně všechno: stylová barva, moderní vzhled i kompaktní design. Hlavně vás ale dostane tím, co, i přes své malé rozměry zvládne: díky patentovanému systému tří tlaků pro spařování kávy vám Cafissimo Mini připraví výbornou filtrovanou kávu, caffè crema a espresso na jediné stisknutí tlačítka a vždy pod optimálním tlakem. Také s čajem si poradí a připraví ho za optimálních podmínek a teploty. 

Kávovar Tchibo Cafissimo Mini je elegán ze všech úhlů. Podívejte se sami.

I když je malý, nabízí dostatek místa pro hrnečky všech velikostí díky vyjímatelné odkládací ploše na šálky a sklápěcímu podstavci na šálek pro přípravu espressa. Velkou výhodou je rychlé zahřátí a individuálně programovatelné dávkování vody pro regulaci aroma a intenzity kávy. Velkou starost nebudete mít ani s jeho čištěním díky funkci paměť odvápnění a integrované signalizaci potřeby odvápnění.

Soutěžte s námi o kávovar Tchibo Cafissimo Mini v barvě Flashy Lime v hodnotě 2299 Kč! Stačí zodpovědět soutěžní otázku v našem formuláři. Soutěž potrvá do 30. září, výherce bude kontaktován a oznámen v tomto článku. 

Otázka: Za kolik vteřin se kávovar Cafissimo Mini zahřeje? Odpověď najdete na Tchibo.cz