Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Rodina a děti

Všechno nejlepší! Princezna Charlotte slaví 9. narozeniny. Podívejte se, jaká z ní vyrostla půvabná slečna

Když se 2. května roku 2015 narodila do britské královské rodiny malá princezna Charlotte Elizabeth Diana, celé Spojené království oslavovalo. Dnes je z ní už devítiletá slečna a nedá se pochybovat o tom, že roste do krásy. Prohlédněte si galerii, jak se princeznička od doby, kdy byla zavinutá v peřince, změnila v půvabnou slečnu. Po Kate zdědila pořádnou dávku šarmu.

Nelehká těhotenství princezny Catherine

O tom, že Kate s Williamem čekají svého druhého potomka, se veřejnost dozvěděla 8. září 2014. Kate s malou Charlotte v bříšku trpěla velkými nevolnostmi – stejně jako při prvním těhotenství – a tak nemohla doprovázet svého muže na královské akce. „Stejně jako u jejího prvního těhotenství vévodkyně trpí hyperemesis gravidarum (nadměrné zvracení těhotných - pozn. red.). Její královská Výsost již nebude doprovázet vévodu z Cambridge na plánované cestě v Oxfordu. Vévodkyně z Cambridge se léčí v Kensingtonském paláci,“ stálo tehdy v prohlášení. Během prvního těhotenství, kdy Kate čekala malého prince George, dokonce musela být hospitalizovaná v nemocnici. 

Mohlo by se vám líbit

Jak bude princezna Charlotte vypadat ve dvaceti letech? Umělá inteligence nám dala odpověď

Ve chvíli, kdy se do královské rodiny narodí nový člen, okamžitě se stává středem pozornosti celého světa. To platí i pro princeznu Charlotte (8), druhé ze tří dětí prince Williama a vévodkyně Kate. Její krása je zjevná již nyní a zdá se, že po obou rodičích zdědila jen to nejlepší. Zajímá vás, jak bude Charlotte vypadat ve svých dvaceti letech? Umělá inteligence zná odpověď.
marianne.cz

Princezna Charlotte se jmenuje po svých babičkách 

Když se pak malá členka královské rodiny 2. května 2015 narodila, ihned se o tom dozvěděl celý svět. Její jméno Charlotte Elizabeth Diana bylo prozrazeno o dva dny později, stejně jako tomu bylo u prvního syna, prince George. Pojmenována byla po svých babičkách – princezně Dianě, matce Williama, a po Carol Elizabeth Middleton, matce Kate. Zároveň své prostřední jméno nese i po dnes již zesnulé královně Alžbětě II. Charlotte je třetí v pořadí následnictví britského trůnu po svém otci Williamovi a starším bratrovi Georgeovi.

Významná žena královské rodiny roste do krásy

Narození Charlotty bylo ještě větší událostí, protože se stala první princeznou narozenou v britské královské rodině po celých 65 letech. Před jejím narozením byla poslední narozenou princeznou dcera Alžběty II., princezna Anna.

Už teď není pochyb o tom, že z Charlotte roste krásná dívka, která v posledních letech stále víc okouzluje veřejnost. Navíc se již v tomto věku stává dětskou módní ikonou. Maloobchodníci v oděvním průmyslu pravidelně zaznamenávají významný růst prodeje díky produktům, v nichž se princezna objevuje na veřejnosti. Tento jev je známý jako „efekt princezny Charlotte“ nebo „Charlottin efekt“. Věříme proto, že se můžeme těšit na další významnou ženu z řad britské královské rodiny

Podívejte se do galerie, jak princezna Charlotte za posledních 9 let vyrostla.
Zdroj článku

Související články

Rodina a děti
Hravě a zdravě: Výživné a chutné svačiny do školy, které si vaše děti zamilují

Hravě a zdravě: Výživné a chutné svačiny do školy, které si vaše děti zamilují

Rodina a děti
Když obyčejný dárek nestačí: Jak udělat své mamince radost nejen na Den matek

Když obyčejný dárek nestačí: Jak udělat své mamince radost nejen na Den matek

Rodina a děti
Zkouška pro děti i rodiče: Jak podpořit teenagera před maturitou?

Zkouška pro děti i rodiče: Jak podpořit teenagera před maturitou?

Rodina a děti
Hudba v těhotenství: Jak mohou zvukové vjemy prospět miminku v břiše?

Hudba v těhotenství: Jak mohou zvukové vjemy prospět miminku v břiše?