Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Jedenáct let od svatby. Podívejte se na nejhezčí společné fotky Williama a Kate

Info ikona
William a Kate

Před jedenácti lety se princ William oženil s Kate Middleton a stali se z nich vévoda a vévodkyně z Cambridge. Dnes mají tři děti: George, Charlotte a Louise. Jako v pořadí druhý následník na britský trůn se William s Kate účastní nespočtu zahraničních cest, recepcí a slavnostních ceremoniálů. My jsme vybrali jejich nejkrásnější společné fotky právě z těchto příležitostí.

Eliška Vrbová | 29. 04. 2022

Kanada, Indie, Nový Zéland, Pákistán či Singapur. To je jenom zlomek zemí, kam se princ William a Kate v rámci plnění svých královských povinností za jedenáct let manželství vydali. Jejich první cesta, jako manželského páru se odehrávala v roce 2012 pár měsíců po jejich ostře sledované svatbě. Od té doby cestovali do zemí po celém světe, a to společně se svými dětmi, což byla pro královskou rodinu novinka, kterou zavedla matka Williama, princezna Diana.

Naposledy pár k výročí platinového jubilea královny Alžběty absolvoval týdenní královské turné po Karibiku. Navštívili Bahamy, Jamajku i Belize. Pro milovníky módy a šatníku vévodkyně Kate to byla skvělá podívaná, která obsahovala jak velké večerní róby, letní šaty i pohodlné kostýmky. 

Styl vévodkyně Kate se za dobu manželství s princem Williamem skutečně vytříbil, ale přesto zůstává Kate věrná svým oblíbeným značkám, především domu Alexander McQueen. Právě v šatech od této značky se vdávala. Navíc jde naproti i udržitelnosti, už několikrát na různé události oblékla stejné šaty a snaží se také podporovat zejména britské značky. Spoustu povedených outfitů na nejrůznější příležitosti si můžete prohlédnout v následující galerii.

Zdroj: Townandcounreymag.com

Nejhezčí momenty vévody a vévodkyně z Cambridge
Mohlo by se vám líbit