Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

6 momentů, kdy princezna Charlotte jako by z oka vypadla královně Alžbětě II.

Info ikona
Královna

Přemýšleli jste někdy nad tím, jak si královna Alžběta II. a princezna Charlotte byly podobné? Stačí se podívat na snímky britské královny z dětství.

Eliška Vrbová | 9. 09. 2022

Alžběta II. se narodila 21. dubna 1926 a měla v té době stejné velké modré oči, klenuté obočí a světle hnědé vlasy jako princezna Charlotte, které bylo letos 2. května sedm let. I kdybychom si nevšímali toho, jak si jsou královna a její pravnučka podobné v obličeji, rozhodně bychom přišli na to, že Alžbětu II. v dětství i bavily ty stejné věci. Zkrátka, kdyby Buckinghamský palác uměl cestovat v čase, rozhodně by Alžběta a Charlotte byly v dětství nejlepší kamarádky!

Mohlo by se vám líbit

KVÍZ: Co všechno víte o královně Alžbětě II.?

Královna Alžběta II. byla symbolem britské monarchie. V našem kvízu můžete otestovat, zda jste odborníkem na královskou rodinu, nebo ji znáte pouze letmo.
marianne.cz
Zobrazit příspěvek na Instagramu
Jaká prababička, taková pravnučka
Mohlo by se vám líbit

20 celebrit, které se setkaly s britskou královnou. Co měly na sobě?

Setkání s britskou královnou Alžbětou II. byla událost nejvyšší prestiže a jen tak někomu se nepoštěstila. Některé světově známé osobnosti se však s nejdéle vládnoucí britskou panovnicí setkaly a vy si nyní můžete prohlédnout, jaké outfity na toto setkání oblékly.
marianne.cz
Zdroj článku