Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >

Týdenní horoskop od 24. do 30. července: Váhy budou řešit finance, Střelce potká láska z minulosti a Váhy mají šanci zhubnout

Léto se v tomto týdnu přehoupne do své druhé poloviny a Slunce vstupuje do ohnivého znamení Lva. Silné energie vám nabídnou možnosti otevřít se svému srdci a dělat opravdu to, o čem toužíte vy sami. Vliv planet vám k tomu dodá nebývalou odvahu, tak tuto příležitost ke zlepšení svého života využijte ve svůj prospěch. Co konkrétně čeká na zrozence právě vašeho znamení? Nahlédněte do našeho horoskopu.

Zuzana Heralová | 23. 07. 2023

Beran

Pro Berany je v těchto dnech nejsilnějším tématem zázemí. Na místě je položit si otázku, co pro vás znamená, když se řekne „domov“. Je to nejen váš dům či byt, ale také vztahy s vašimi blízkými. Dostanete příležitost urovnat a zlepšit vše, co v těchto vztazích drhne a nefunguje. Nebojte se být upřímní a otevření. Síla ohnivého Lva vás ve všech ohledech podpoří.

Býk

Můžete mít pocit, že v tomto období trochu přešlapujete na místě, ale zdání klame. V těchto dnech dostanete možnost vylepšit si pracovní postavení, na kterou jste už dlouho čekali. A co je lepší, zjistíte, že jste připraveni více, než jste tušili. Využijete všechny znalosti, zkušenosti a dovednost, které vás posunou o pořádný kus v kariéře dál. Na podporu svých blízkých se budete moci spolehnout.   

Blíženci

Vaším aktuálním tématem je svoboda ve smyslu jednání v souladu s vašimi názory, potřebami a životním nastavením. Dovolte si vystoupit ze zajetých kolejí, zrušte staré vzorce chování jen proto, abyste si nenaštvali okolí. Dovolte si přestat být „hodná holka“. Postavení Jupitera, které je posíleno energií ohnivého Lva vás v těchto tendencích podpoří.

Mohlo by se vám líbit

Velký horoskop na červenec 2023 pro jednotlivá znamení: Berany čeká zklidnění, Vodnáři přiznají chybu

Čeká nás jeden z nejkrásnějších měsíců v roce. Prosluněné dny bývají příslibem radosti, nespoutanosti a dobrodružství. Jaké ale budou díky postavení planet doopravdy? Co můžete očekávat a na co byste si měli dát raději pozor? Nahlédněte do našeho horoskopu, ať máte náskok.
marianne.cz

Rak

Přijměte, že ne každý s vámi musí souhlasit a že každý člověk má právo na svůj názor. V tomto týdnu vás čeká s touto skutečností konfrontace. Je jen na vás, jak k této situaci přistoupíte. Pravděpodobně půjde o názorový střet v oblasti vaší profese. Ať už půjde o šéfa či kolegy, povzneste se nad svou pravdu, prospějete tím především sami sobě.

Lev

Slunce právě vstoupilo do vašeho znamení. Budete cítit mnohem intenzivněji energie, které mohou podpořit váš pohled na věc, a to jak v pozitivním, tak i negativním slova smyslu. Snažte se dát prostor myšlenkám, které podpoří vaši kreativitu, porozumění a nadhled. Nenechte se svazovat tím, co musíte nebo co od vás očekávají druzí. Je jen na vás, jakou realitu si budete tvořit.  

Panna

Promyslete si, zda energii, kterou ze sebe vydáváte, vedete správným směrem. Zda jí zbytečně neplýtváte. Vaše tendence být tu pro ostatní a pomoci, když je potřeba, vás může do jisté míry velmi vyčerpávat a svazovat. Snažte se dávat sebe na první místo. Ptejte se sami sebe, co dobrého můžete udělat pro sebe. Je ideální čas posílit svou sebelásku a sebeuvědomění, což paradoxně přispěje i k přirozenému zlepšení vztahů s okolím.   

Mohlo by se vám líbit

„Nevěra nemusí vést ke konci vztahu,“ říká psychoterapeutka Markéta Šetinová

Jako psychoterapeutka lidem pomáhá ke spokojenějším vztahům. Jako socioložka zkoumá Markéta Šetinová (33) lásku vědeckými metodami. Co podle ní dělá vztahy šťastnými? Proč je víc než čtvrtina dospělých single a jakou roli hraje celoživotní monogamní vztah v době uvolňování všech tabu?
marianne.cz

Váhy

Vaším tématem jsou finance. Točíte se v bludném kruhu snahy vydělat peníze, ale na druhou stranu je pak vydáváte za věci, které vlastně nepotřebujete. Jako byste si potřebovali kompenzovat v životě nějaký nedostatek. Než si něco koupíte ptejte se sami sebe, jestli to vážně potřebujete. Nyní dostanete šanci tento problém vyřešit. Podívejte se na celou věc s odstupem a lehkostí. Povolte sevření a nechte, ať se věci dějí tak, jak přicházejí.

Štír

V tomto týdnu zapracujte na zvýšení svého sebevědomí. Zkuste zapojit do života kreativitu, hravost a lehkost. Odhoďte na chvíli masku serióznosti a neberte se tak vážně. Dobře vám udělá společnost dětí a dospívajících, kteří jsou zatím ještě spontánní ze svojí podstaty. Retrográdní Venuše by mohla přinést ochlazení vašeho partnerského vztahu, ale nedělejte si z toho hlavu. Není to nic fatálního. Prostě tímto obdobím jen projděte bez hodnocení a závěrů.

Střelec

V tomto týdnu by se díky retrográdnímu postavení Venuše mohla přihlásit nějaká láska z minulosti. Nepodlehněte pokušení a nechte věci být tak, jak jsou. Nemělo by smysl snažit se oživit něco, co dávno skončilo. Jenom by vám to vzalo energii, kterou teď budete potřebovat pro dotažení pracovních záležitostí, které se vám nedaří dokončit. Zaberte a věci se pohnou vpřed správným směrem.

Mohlo by se vám líbit

20 knižních novinek, které si přibalte na letní dovolenou

Zkrátí vám chvíli při čekání na letišti, pobaví vás na lehátku a pomůžou ve chvíli, kdy kvůli horku nemůžete spát. Řeč je o knihách! Vybrali jsme pro vás dvacet knižních titulů, které vyšly letos na jaře a aspirují na bestsellery.
marianne.cz

Kozoroh

Nejraději byste zůstali v dovolenkovém režimu až do konce léta, jenže to nejde. I když počasí k tomu samozřejmě vybízí. Odpočinek je nutný, ale na druhou stranu už byste se měli začít zase soustředit na práci a úkoly, které vás posunou dál. Zamyslete se nad tím, jak najít mezi odpočinkem a prací rovnováhu. Vaše nechuť vrátit se „do reality“ může souviset s tím, že si toho v průběhu roku na sebe nakládáte moc.

Vodnář

Tento týden by mohl přinést příležitost ke splnění toho, po čem už dlouho toužíte a na čem pracujete. Může se zdát, že vaše snaha nenese výsledky, ale teď uvidíte, že to tak není. Posílí to ve vás optimismus a víru v sebe sama. Dejte si pozor na nevýhodné nákupy a investice, kterých byste mohli později litovat. Než vydáte větší částku peněz, raději se poraďte s odborníkem nebo někým, kdo financím rozumí.

Ryby

Vaše snaha zhubnout by konečně mohla přinést výsledky. Nebojte se požádat o pomoc odborníka nebo využít třeba aplikaci Kalorické tabulky, díky které půjdou kila dolů skoro sama. Nebude vám chybět nadšení a podpora lidí, které trápí podobné problémy jako vy. Nepřestávejte si věřit, že to dokážete. Všechno je na dobré cestě.

 

Zdroj článku

Související články

Krása
Nejlepší make-upy podle redakce Marianne: Vybíráme produkty vhodné pro letní dny

Nejlepší make-upy podle redakce Marianne: Vybíráme produkty vhodné pro letní dny

Rodina a děti
Z dítěte budoucím šampionem: Jak skloubit vzdělání a školu se sportem

Z dítěte budoucím šampionem: Jak skloubit vzdělání a školu se sportem

Dobrý nápad
Muškáty na slavnostní výzdobu? Rozhodně ano! Takhle jste je možná ještě neviděli

Muškáty na slavnostní výzdobu? Rozhodně ano! Takhle jste je možná ještě neviděli

Dobrý nápad
Sezóna jahod vrcholí! Pusťte se do marmelády a užívejte si jejich chuť po celý rok

Sezóna jahod vrcholí! Pusťte se do marmelády a užívejte si jejich chuť po celý rok