Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >

Velký horoskop na červenec 2023 pro jednotlivá znamení: Berany čeká zklidnění, Vodnáři přiznají chybu

Čeká nás jeden z nejkrásnějších měsíců v roce. Prosluněné dny bývají příslibem radosti, nespoutanosti a dobrodružství. Jaké ale budou díky postavení planet doopravdy? Co můžete očekávat a na co byste si měli dát raději pozor? Nahlédněte do našeho horoskopu, ať máte náskok.

Zuzana Heralová | 3. 07. 2023

Beran

Expanzivní Jupiter, který bude stát do konce roku ve znamení Býka, vás přiměje ke zklidnění vaší ohnivé a nespoutané povahy. Zatoužíte po pomalejším a smysluplnějším přístupu k životu, a to ve všech jeho ohledech. Dejte chvíli práci na vedlejší kolej a pokud možno věnujte co nejvíce času sami sobě. Novoluní, které přijde 17. července slibuje příznivou energii pro nové začátky. Týkat se mohou zejména vztahů, a to nejen milostných.   

Býk

Postavení planet vás může tento měsíc zklamat ve vztazích, kdy se může objevit pocit marnosti a odcizení. To ale neznamená, že byste měli rezignovat a stáhnout se do sebe. Naopak. Projevujte partnerovi lásku a věnujte mu svoji pozornost, ale jen do té míry, kam vás pustí vaše intuice. V práci nečekejte žádné závratné příležitosti. Červenec pro vás bude ideální příležitostí dodělat vše, co jste dosud nestihli a popřemýšlet nad dalšími kroky.

Blíženci

Červenec pro vás bude skvělou příležitostí, jak si zvelebit domov. Planety podporují kreativitu, tak se nebojte pustit se do rekonstrukce, malování nebo přestavění nábytku. Fantazii zapojte také pokud jde o bytové doplňky. Zbavte se také nepotřebných věcí, které ubírají vašemu domovu živoucí energii. Úplněk, který vychází hned na 3. července by mohl přinést vyjasnění finančních otázek. Pokud řešíte dědictví, pojistky, nebo investice či vyřizujete hypotéku, je šance, že se vše uzavře ve váš prospěch.

Mohlo by se vám líbit

Proč věříme, že se věci dějí z nějakého důvodu, a jak nás to může pozitivně ovlivnit

„Vše se děje z nějakého důvodu“ je běžná uklidňující fráze, kterou vám lidé řeknou, když se s vámi někdo rozejde, když jste se setkali s nějakou životní tragédií, nebo když máte jednoduše den blbec. A tak nějak tato fráze člověka uklidní. Zejména když vám ji někdo doplní o historku, jak se mu stalo něco hrozného, ale vlastně to vedlo k něčemu naprosto skvělému. Otázkou je, zda tím špatné události skutečně omlouváme osudem, nebo je to o něčem trochu jiném.
marianne.cz

Rak

Máte-li pocit, že v práci dlouho stagnujete a nedaří se vám posunout se dál, promyslete další kroky. Nebojte se poradit se s koučem, který vám pomůže vyznat se ve vašich prioritách. Pokud zjistíte, že už vám současná situace skutečně nevyhovuje, je příznivá doba poohlédnout se po něčem, co vás bude naplňovat mnohem víc. Radost vám přinesou chvíle s rodinou. Planety slibují vřelost, radost a toleranci, což jsou skvělé podmínky pro strávení pohodové letní dovolené.

Lev

V červenci se zaměřte hlavně sami na sebe. Vaše zdraví – a to jak duševní i fyzické, potřebuje trochu restart. Kolem novoluní vás mohou potrápit bolesti kloubů a zad, což naznačuje z psychosomatického hlediska přetížení. Co nemusíte dělat, delegujte na ostatní, a to se týká nejen práce, ale i domácích povinností. Důležitá pro vás bude také oblasti komunikace, a to zejména v rodině. Díky otevřenosti a upřímnosti se budete mít šanci vyhnout se zbytečným nedorozuměním.

Mohlo by se vám líbit

Lákavé tajemno aneb Proč v dnešní době stále věříme kartářkám?

Tmavá místnost bez slunečních paprsků, stůl plný tajuplných karet a černá kočka, která jemně přede u nohou. Tak si většina neobeznámených lidí představí obydlí kartářky, ve kterém dochází k výkladu karet a životním predikcím. Jenže, kartářky už dávno nejsou šarlatánky s pentagramem na krku. V současné době jde o podnikatelky, které šikovně pracují s lidskou psychikou a svůj um umí okořenit špetkou tajemna a mystiky.
marianne.cz

Panna

Milé Panny, pro vás bude červenec trochu náročným měsícem, který přinese změny. Kolem novoluní 17. července očekávejte ukončení vztahů, které nefungují a z nějakého důvodu vám ubírají energii a radost. Nemusí jít pouze o vztahy milostné. Ovšem na druhé straně dostanete příležitost přitáhnout si do života někoho, kdo vám bude po dalších několik let velkou oporou. Planety přejí cestování, poznávání nových věcí i lidí a budou na vás klást nároky i po pracovní stránce. Na odpočinek si budete muset počkat do začátku srpna.

Váhy

Po úplňku se projeví energie Marsu, která vás přiměje rekapitulovat. Ve všech oblastech, ve kterých váháte, se ptejte sami sebe: „Líbí se mi to, nebo ne?“ „Chci to, nebo to nechci?“ Na jednoduchou otázku existuje jednoduchá odpověď, kterou najdete ve svém srdci. Intuice nikdy nelže. Nebojte se vystoupit z komfortní zóny. Je to zkouška, která vás posune v životě o velký kus vpřed. Pracovní záležitosti budou upozaděny, teď jste nejdůležitější vy. Pokud máte možnost trávit i krátké chvíle o samotě v přírodě, udělejte to. Bude to pro vás skvělá příležitost ke zklidnění a naladění se sama na sebe.

Mohlo by se vám líbit

Lesní mysl: Finská metoda pro zklidnění mysli i duše

Co se týče pomalejšího životního stylu a schopnosti žít v přítomnosti, můžeme s jistotou říct, že jsou skandinávské země napřed. Některé z jejich metod se ovšem postupně dostávají k nám. Jednou z nich je Lesní mysl.
marianne.cz

Štír

Postavení Jupitera a Saturnu naznačuje problémy v rodině. Budou se pravděpodobně týkat financí. Nenechte se rozhodit a otrávit si dovolenou. To, co vypadá na první dobrou jako neřešitelná patálie, se brzy ukáže jako věc, kterou vyřešíte s ledovým klidem. Nenechte se za žádných okolností unést emocemi. Planeta Mars zase ovlivní váš společenský život. Choďte na večírky, party, užívejte si drinky a dobré jídlo na zahrádkách restaurací nebo si udělejte piknik s přáteli. Pozorujte svět kolem a nechte se inspirovat. Vaše zážitky a vjemy už brzy zúročíte.

Střelec

Následující týdny pro vás budou příznivé, pokud jde o obchody, ale i uzavírání záležitostí, jež souvisejí s financemi. Přemýšlíte-li nad hypotékou, pojištěním, prodáním či koupí nemovitosti a podobně, právě teď je vhodná příležitost. Pokud jde o rodinu, čeká vás harmonické období, kdy budete mít možnost být pohromadě se svými blízkými a nahlédnout zase do jejich nitra. Hlavně pokud máte dorůstající děti, bude šance na upevnění vztahů s nimi. Vhodná konstelace je také v oblasti zdraví. Pokud pro sebe chcete něco udělat a zlepšit životní styl, na nic nečekejte. Hvězdy vás podpoří.

Mohlo by se vám líbit

Jak se přestat stresovat věcmi, které nemůžete ovlivnit?

Mozek zbožňuje pocit, že má všechno pod kontrolou. Ale to bohužel reálně není možné. Proto pro vás máme několik tipů, které vám pomohou se s tím vyrovnat.
marianne.cz

Kozoroh

Mars nyní bude stát ve znamení Panny, což pro vás znamená dělat rozhodnutí. Týká se to i těch, do kterých se vám vůbec nechce. Jenže do nekonečně všechno odkládat nemůžete. Pokud cítíte, že byste měli v životě něco uzavřít a posunout se i za cenu materiálních ztrát dál, udělejte to. Časem poznáte, že se to dělo pro vaše dobro. Prospěje vám také zůstat nad věcí, pokud jde o záležitosti ostatních. Nemusíte se vždycky ke všemu vyjadřovat, všechno komentovat a lidem kolem vás radit. Někdy je zkrátka lepší držet se známého rčení „mlčeti zlato“.

Vodnář

Úplněk vám nabídne možnost urovnat spory ve vztazích. Pokud cítíte, že jste udělali někde chybu, neváhejte ani minutu a přiznejte to sami sobě i ostatním. Na omluvu není nikdy pozdě. Novoluní navíc přinese do vašeho života možnost uspořádat si pracovní a soukromé záležitosti tak, abyste konečně cítili, že je ve vašem životě rovnováha. Dlouhé letní večery budu ideální příležitostí popustit uzdu fantazii a snít o všem, co byste v životě chtěli dokázat. Vyšlete do Vesmíru afirmaci a otevřete se tomu, že se vaše přání splní.       

Ryby

Červenec pro vás může být obdobím, kdy se budete cítit trochu asociálně. Zejména kolem novoluní zatoužíte být sami, jen se svými myšlenkami. Neubráníte se rekapitulaci uplynulých měsíců. Pokud cítíte, že se vám někde nedaří, ptejte se sami sebe, kde stagnuje energie a co můžete udělat pro její rozproudění. V tomto ohledu je důležité naladit se na svou duši a poslouchat intuici. Dařit se vám bude v pracovní rovině, kdy dostanete příležitost ukázat, co ve vás ještě je. Nabídku ale zvažte, nedělejte nic, co by vám přineslo zbytečný stres.    

 

Zdroj článku

Související články

Móda
Věra Zajfertová, majitelka obchodu s luxusní vintage módou: Proč se vyplatí investovat do kvalitního kousku z minulosti?

Věra Zajfertová, majitelka obchodu s luxusní vintage módou: Proč se vyplatí investovat do kvalitního kousku z minulosti?

Zábava
Princ William slaví 42. narozeniny: Podívejte se na jeho nejhezčí momenty s Kate a dětmi

Princ William slaví 42. narozeniny: Podívejte se na jeho nejhezčí momenty s Kate a dětmi

Tradice
KVÍZ: Víte, co jsou škráně a další moravské výrazy? Vyzkoušejte své znalosti

KVÍZ: Víte, co jsou škráně a další moravské výrazy? Vyzkoušejte své znalosti

Krása
Nejkrásnější manikúra léta 2024: Vedou netradiční barvy i motiv šťavnatého ovoce

Nejkrásnější manikúra léta 2024: Vedou netradiční barvy i motiv šťavnatého ovoce