Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Časopis

Březnový Venkov & styl je tady!

Info ikona
Venkov a Styl

Až se necháte zlákat pranostikou: "březen - za kamna vlezem," sami se přesvědčíte, že na stránkách březnového vydání Venkov & styl najdete spoustu inspirace nejen pro vaši zahradu či bydlení.

Eva Všetíčková | 24. 02. 2021

Pozveme vás do malé vesničky u Kutné Hory, kde vznikla rodinná pražírna kávy. V souvislosti s Mezinárodním dnem žen jsme se zaměřili také na město Zlín. Právě tady díky pokrokovému podnikateli Tomáši Baťovi vznikla v roce 1929 škola pro mladé ženy. Z těch se po studiích stávaly vzdělané, sebevědomé a dobré hospodyně, o které byl velký zájem. 

O třetím měsíci v roce se mluví často jako o měsíci knihy. Proto vás v rubrice Firma s tradicí seznámíme s příběhem nakladatelství pro děti a mládež Albatros.

Rádi dáváte věcem druhou šanci? Pusťte se s námi do tvoření z odložených válečků a pokliček.

V receptech jsme se zaměřili na sladkosti z karamelu a vaření za pomoci luštěnin. A náš spolupracovník Lukáš Paderta našel byliny a houby, které podpoří dobrou náladu.

Čtení je mnohem víc, ať vás baví.

Marianne Venkov & styl 3/2021 vychází 25. 2. 2021.

---

Objednejte si časopis z pohodlí domova. Doručíme vám jej až do schánky. Poštovné je zdarma. https://mariannevenkovastyl.predplatsi.cz/o-venkov-a-styl