Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Časopis

Listopadový Venkov & styl je právě v prodeji

Info ikona
Venkov & styl 11

Procházka podzimní přírodou se nyní podobá návštěvě galerie malířských velmistrů. Inspirativní je i listopadové číslo plné reportáží, receptů, návodů a tipů.

Iveta Vařečková | 27. 10. 2021

Tady jsme doma

Domek na předmostí Brd nemusí být ani velký, ani luxusně vybavený, aby se v něm Vlaďce a jejímu muži dobře žilo. 

Info ikona
Bydlení Venkov 11

Kabelka na přání

O dokonalém módním doplňku Markéta Folberová tak dlouho snila, až se vydala na dlouhou podnikatelskou cestu. Na jejím konci je česká značka Folbeur, která klade důraz na kvalitní kůži, minimalismus a barvy.

Info ikona
České kabelky

Vítězní kosáci z parapetu

Fotografem roku 2021 v soutěži Czech Nature Photo se stal Igor Mikula. Jeho záběr nenasytných mláďat vyhrál nad stovkami snímků zachycujících běh přírody.

Info ikona
Kosi Igor Mikula

Do Budějc na pivo a pikador

Jižní Čechy nezklamou ani na podzim. Vydejte se s námi do pulzujících Českých Budějovic, do poklidné Třeboně i do kdysi bohatého horního městečka, kterému ochotně propůjčil jméno sám císař Rudolf II.

Info ikona
České Budějovice

Cesta do říše snů

Pokud je kvalitní spánek to, co vám dlouhodobě schází, nemusíte hned sáhnout po lécích. Vyzkoušejte nejdřív přírodní prostředky.

Info ikona
spánek

Listopadové číslo Marianne Venkov & styl je v prodeji od 27. října. Časopis si nyní můžete objednat. Přijde vám do schránky, aniž byste platili poštovné. Více se dozvíte ZDE.