Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Cestování

RESORTY IKOS PRO PERFEKTNÍ DOVOLENOU

Info ikona
Dovolená

Skvělou volbou pro náročné klienty jsou špičkové resorty IKOS v Řecku a Španělsku. Poskytují designové ubytování s luxusním vybavením pokojů, prvotřídní servis po celý den, bohaté sportovní vyžití a zábavu pro děti i teenagery. K největším přednostem patří vysoká úroveň gastronomie. Menu v à la carte restauracích s nejrůznějším zaměřením připravují michelinští kuchaři a nápoje vybírají zkušení someliéři tak, aby hostům nic nechybělo. Výhodou jsou také personalizované služby concierge, které zajišťují klientům potřebnou asistenci včetně rezervací na výlety nebo do restaurací.

Promotion | 31. 05. 2024

GASTRONOMICKÁ ROZMANITOST

Resorty hotelové sítě IKOS  jsou známé tím, že kromě tradiční místní kuchyně nabízí ve svých  à la carte restauracích a tavernách celou škálu gastronomických zážitků z různých částí světa. V jednotlivých hotelech jsou zastoupeny:

  • Řecké taverny s autentickými řeckými specialitami, čerstvými rybami a mořskými plody, grilovaným masem, saláty a dalšími tradičními jídly
  • Italské restaurace s klasikou jako pizza, těstoviny, rizoto a různé druhy sýrů a uzenin, vše v nejvyšší kvalitě
  • Francouzské restaurace nabízející sofistikované speciality s důrazem na špičkovou úroveň a prezentaci.  Nechybí  foie gras, hovězí carpaccio, pečené kuře a elegantní deserty
  • Asijské restaurace specializující se na thajskou, japonskou, čínskou nebo indickou kuchyni, takže si tu na své přijdou milovníci sushi, pad Thai, kari, dim sum a dalších exotických pochoutek
  • Restaurace zaměřené na středomořskou kuchyni jako je španělská, portugalská a libanonská, takže nechybí tapas, falafel, humus, grilované ryby a další lahůdky.

Navíc: V rámci ultra all inclusive máte i jedinečnou možnost ochutnat pravou tradiční kuchyni ve vybrané restauraci mimo resort, například v okolní vesničce, kam vás dopraví z vašeho hotelu zdarma.

Info ikona
Dovolená

SKVĚLÝ ULTRA ALL INCLUSIVE KONCEPT

Velkou výhodou resortů IKOS je, že poskytují komplexní zážitek bez skrytých poplatků. Kromě neomezeného jídla a pití se nabízí celá škála rozmanitých aktivit, wellness služby a další výhody. Personál je známý svou vstřícností a profesionalitou. Snaží se zajistit, aby hosté měli co nejpříjemnější pobyt a splnili všechny jejich potřeby a přání. Pro klid a relaxaci jsou tu vyhrazené zóny pouze pro dospělé osoby na pláži, u hlavního bazénu, v restauraci i v lázních.

Rodiny s dětmi

Resorty jsou velmi přátelské k rodinám. V jejich vybavení nechybí dětská hřiště a brouzdaliště ani židličky v restauracích, k dispozici jsou tu chůvičky, nočníky a kočárky. I pro malé hosty je gastronomie na vysoké úrovni a v menu nechybí oblíbená jídla nejmenších. Nabízí se možnost profesionálního hlídání dětí a dětské kluby připravují zajímavé programy a další aktivity, díky nimž se děti zabaví a rodiče si tak mohou užít volný čas podle sebe.

 Atraktivní program po celý den

Hotely IKOS OLIVIA a IKOS OCEANIA na Chalkidiki, ale i další hotely v Řecku a Španělsku nabízejí širokou škálu sportovních aktivit včetně tenisových klubů, cyklistických center, vodních sportů, aerobiku, jógy, mini fotbalu, zumby a mnoha dalších, které jsou zahrnuty v ceně pobytu. Za poplatek lze nejen v resortu IKOS DASSIA a IKOS ODISIA na Korfu  využít fotbalovou, windsurfingovou nebo tenisovou akademii, zajistit si pronájem privátní lodě, potápění nebo vodní lyžování.

Večer se návštěvníci mohou těšit na zábavné animační programy, živou hudbu, show nebo tematické večery.

Info ikona
Dovolená

Lákavá relaxace v lázeňských centrech

Součástí hotelů IKOS jsou prvotřídní wellness centra. V jejich vybavení jsou vnitřní i vnější bazény s jacuzzi a moderní fitness studia s kardio zónami. Luxusní lázně nabízejí různé procedury a terapie, sauny, parní lázně a kosmetické služby.  Nechybí ani kadeřnictví a manikúra.

Pronájem Tesly zdarma

Velkým lákadlem je možnost vyzkoušet si jeden den bezplatně jízdu Teslou po okolní malebné krajině. Doporučujeme rezervovat si včas termín, nejlépe ještě před příjezdem.

 

ÚŽASNÉ LOKALITY HOTELŮ IKOS

Mezi přednosti pětihvězdičkových IKOSŮ patří nesporně i velmi atraktivní místa s krásnými scenériemi.

  • Na Korfu se aktuálně nachází dva hotely IKOS DASSIA a IKOS ODISSIA, obklopený ze tří stran mořem
  • Poloostrov Chalkidiki je místem, kde jsou situovány dva prestižní resorty – IKOS OCEANIA u městečka Nea Moudania a IKOS OLIVIA poblíž letoviska Gerakini
  • Na ostrově Kos nabízí své služby hotel ARIA s nádherným výhledem

K těmto pěti resortům pro dovolenou v Řecku nebo na řeckých ostrovech patří ještě dva nádherné hotely Španělsku:

  • IKOS ANDALUSIA na známém pobřeží Costa del Sol, poblíž města Estepona
  • IKOS PORTO PETRO mezi dvěma písečnými zátokami na ostrově Mallorca
Info ikona
Dovolená

ZASLOUŽENÁ OCENĚNÍ

Hotely IKOS prostě patří k naprosté špičce plážových resortů. Díky tomu opakovaně získávají prestižní hodnocení, potvrzující kvalitu služeb a oblíbenost u hostů. Pravidelně se umísťují vysoko v žebříčcích  Europe's Leading All-Inclusive Resort a World's Leading All-Inclusive Resort. Mimo to některé získaly již po páté za sebou ocenění uživatelů cestovatelského serveru  TripAdvisor jako nejlepší all inclusive rodinné resorty na světě.

Pokud hledáte luxusní dovolenou s pohodlím, vynikajícími službami a bohatými zážitky, jsou pro vás resorty IKOS tou nejlepší volbou.

Kompletní nabídku všech 7 resortů špičkového hotelového řetězce IKOS má v nabídce cestovní kancelář GREECE TOURS.