Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Cestování

Užijte si dokonalé léto s dokonale hladkou pokožkou

Info ikona
hladká pokožka

Vezmu si dnes šaty? Nebo sukni? A co budeme dělat? Koupat se? A co jet na výlet? Ano, na tyhle dovolenkové „starosti“ se určitě těší každý z nás! Tak si je užijte plnými doušky a s dokonale hladkou pokožkou, která vynikne v šatech i v sukni!

Promotion | 13. 06. 2024

Otravnému holení žiletkou ve sprše, které je nutné opakovat pomalu každý den, je konec. Stejně tak ranním šokům, že sukni si tedy rozhodně vzít nemůžete, i když je venku krásně, protože zrovna včera jste stihla právě jen sprchu... Nenechte si dovolenou pokazit, budete potřebovat každou ušetřenou minutu, abyste toho zažila co nejvíc!

Konec dorůstání chloupků

Seznamte se s pomocníkem, který od základů mění péči o pokožku. Pochází z Německa, „z rodiny“ Braun a jmenuje se… Jmenuje se Braun Skin i-expert. Funguje na principu systému IPL, což je intenzivní pulzní světlo. Tato technologie využívá přeměnu světlené energie na tepelnou, kdy světelné paprsky, které epilátor vydává, zasahují melanin ve folikulech chloupků pod povrchem kůže a přerušují tak cyklus dorůstání chloupku.

Info ikona
hladká pokožka

„Docílíme tak dlouhodobě hladké pokožky bez chloupků. Intervaly mezi ošetřeními potřebné pro co nejlepší výsledky jsou velmi individuální a odvíjí se od barvy a tloušťky chloupků a kontrastu mezi barvou chloupku a vaší pokožky. Benefitem nového modelu IPL epilátoru Braun Skin i-expert je sestavení časového plánu epilací vám na míru, intervaly totiž přizpůsobí doposud dosaženým výsledkům," vysvětluje dermatoložka MUDr. Jana Housková.

Záblesky podle odstínu pleti

Braun Skin i-expert je unikátní v tom, že se na míru přizpůsobí každé z nás, budete v podstatě sama sobě kosmetičkou. Díky inteligentní zpětné vazbě pokrytí a rozpoznání hlavice dosáhnete nejlepších výsledků, protože jste v reálném čase naváděna tak, abyste nevynechala žádnou ošetřovanou oblast. Jde dokonce o jediný IPL přístroj s automatickým přizpůsobením výkonu záblesků odstínům vaší pleti. Funkce Skin Check umožňuje dosáhnout těch nejlepších výsledků při zachování plné bezpečnosti.

Info ikona
hladká pokožka

Díky mobilní aplikaci synchronizované s IPL epilátorem už se vám nestane, že se zapomenete objednat do salonu a nebudete mít skvěle hladkou pokožku. K dispozici máte jednak nástroj pro sledování osobního pokroku, jednak chytrý kalendář, který vám automaticky přizpůsobí plán ošetření a ukáže vám, kolik jich ještě zbývá.

Info ikona
hladká pokožka