Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Cestování

Připraven na dovolenou! Nastavte sluníčku dokonale hladkou tvář

Info ikona
hladká tvář

Děláte si před odjezdem na dovolenou seznam věcí, které rozhodně potřebujete s sebou a pečlivě odškrtáváte, co už je v kufru? Nebo balíte na poslední chvíli a až na místě zjišťujete, co všechno jste zapomněli doma? Jsou věci, u kterých by vás to asi mrzelo!

Promotion | 15. 06. 2024

Na dovolené si chceme ze všeho nejvíc co? Přece odpočinout, něco vidět, něco zažít a pokud se chystáte k moři, tak samozřejmě pochytit co nejvíc slunečních paprsků! Nastavte jim svoji dokonale hladkou tvář a chytejte bronz.

K tomu, aby bylo opálení mužské tváře rovnoměrné a dokonalé, potřebujete být skvěle oholeni, bez podrážděné a zarudlé pokožky. Najděte v kufru místečko pro elektrický holicí strojek Braun Series 9 Pro+. Jde o nejpokročilejší model německé značky Braun, který se díky vychytaným systémům přizpůsobí každému muži tak, jako by byl stvořen jen a pouze pro něj.

Info ikona
hladká tvář

Žádný vous nepřežije

Byl vyvinut tak, aby mu neodolaly opravdu žádné vousy. Chlubí se technologickým prvkem Skinguard, který zaručuje šetrnost k pleti a pomáhá eliminovat nepříjemné podráždění po holení a případné zarudnutí. Už žádné opakované tahy strojkem, žádné vztekání, že to sedmidenní strniště se holí tak špatně! Tenhle strojek si poradí s vousy hustými, tvrdými, rostoucí do různých směrů. K perfektně upravenému vzhledu slouží vestavěný zastřihovač z ProTrimmer s chirurgickými břity z nerezové oceli, které vydrží ostré po celá léta.

Technologie AutoSense automaticky přizpůsobuje výkon hustotě vousů na různých oblastech pleti a díky systému HyperLift & Cut si poradí i s vousy, které jsou přitisknuté k pokožce – nejprve je zvedne a poté zastřihne.

Info ikona
hladká tvář

Braun Series 9 Pro+ má silný motor s 10 000 sonickými vibracemi a pět synchronizovaných holicích prvků, díky čemuž žádný vous „nepřežije“. Obrovským pomocníkem je výkyvná hlavice se sklonem až 40°. Obemkne linie obličeje a krku každému muži na míru, protože se dokonale přimkne k pleti. Hlavici je možné otáčet až do 10 různých směrů a zafixovat ji v tom, který vám nejvíc sedí. Mimochodem, už nikdy nebudete muset hlídat, zda není čas na výměnu hlavice, strojek si o ni totiž sám řekne.

Měsíc bez nabíjení

A protože na dovolené toho máte pořád hodně na práci – musíte se jít koupat, běžet na nějakou místní specialitu nebo na vás už čekají s vychlazeným drinkem – je třeba časem šetřit! Braun Series 9 Pro+ má voděodolnou konstrukci, a proto se můžete oholit a zároveň se sprchovat a o to dřív spěchat za zážitky. Použít ho samozřejmě můžete i klasicky „za sucha“.

A co určitě na dovolené, ale nakonec i doma, oceníte, je vzhled a nabíjení Braun Series 9 Pro+. Je opravdu elegantní a jednoduše se udržuje „ve formě“. Má totiž dobíjecí stanici SmartCare Center 6v1, která strojek automaticky a hygienicky čistí, prodlužuje životnost břitev, optimalizuje jejich výkon, rychle je vysuší a strojek nabije. A pozor, některé modely mají i pouzdro Power Case, které dokáže strojek dobíjet až měsíc bez nutnosti zapojení do zásuvky.

Info ikona
hladká tvář