Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Blíží se bouřkový superúplněk v Kozorohu: Nejvíce ovlivní Berany, Raky a Váhy

Blíží se silný bouřkový superúplněk. Nastane třetího července. Přináší nám více energie, stabilitu a disciplínu. Nejvíce ovlivní Kozorohy, Berany, Raky a Váhy. Co čeká vaše znamení zvěrokruhu v tomto čase?

Eva Slachová | 1. 07. 2023

Blíží se bouřkový superúplněk v Kozorohu

Dne 3. července nastane tzv. bouřkový úplněk, kterému se také někdy přezdívá jelení či lososí. Názvy se vždy vztahují k období, ve kterém úplněk probíhá, severoameričtí indiáni měli pro úplňky vždy více názvů odvozených od jevů a zvířat v přírodě. Třetího července bude na obloze zářit tzv. superúplněk, jedná se o jeden ze čtyř letošních nejsilnějších úplňků. Superúplňkem nazýváme jev, kdy se Měsíc na své oběžné dráze kolem Země nachází v tzv. perigeu, je nejblíže Zemi.

Letošní superúplněk bude ve znamení ambiciózního Kozoroha. Toto znamení je největším dříčem zvěrokruhu, takže rozhodně nemůžeme očekávat nicnedělání. Energie Kozoroha nás bude motivovat ke zvýšené aktivitě. Zároveň také přináší kýženou stabilitu, v tento čas se nemusíme obávat zásadních zvratů. Je to vhodná doba pro počátek činností, u kterých je důraz kladen na disciplínu. Chcete zhubnout nebo se naučit plynule cizí jazyk? Začněte v čase červencového superúplňku, uvidíte, že vám to půjde jako po másle.

Mohlo by se vám líbit

Nadpozemská krása aneb Přizpůsobte svou kosmetickou rutinu lunárnímu cyklu

Měsíc hraje v našem životě důležitější roli, než je na první pohled patrné. Objevte jeho zázračnou sílu a pozvěte ho do vaší kosmetické rutiny. Odměnou vám bude rozzářená a zdravá pleť.
marianne.cz

Nejvíce ovlivní Berany, Raky a Váhy

Jakýkoliv astrologický jev se vždy některých znamení zvěrokruhu dotkne více, a jiných méně. Určitě vliv superúplňku velmi pocítí Kozorozi, jelikož se odehrává v jejich znamení. Kozorozi budou v tento čas velmi motivovaní k tomu, aby dosáhli svých cílů. Mohli bychom dokonce říct, že budou nezastavitelní. Dále superúplňek dozajista ovlivní Raky. Konkrétně zasáhne jejich sedmý dům, který souvisí s partnerskými vztahy. Energie Kozoroha přináší do vztahů touhu po stabilitě. Pokud jsou Raci nezadaní, budou v tomto období aktivně hledat partnera, o kterého by se v budoucnu mohli „opřít“.

I Berani budou silně zasaženi lunou v Kozorohu. V jejich případě půjde o oblast kariéry. Beran je stejně jako Kozoroh velmi cílevědomé znamení, a tak se rovněž bude snažit prosadit se. Berani budou plní energie a do nových projektů se budou vrhat s vervou. Intenzivně se budou zamýšlet i nad tím, kam kariérně směřují, stanoví si nové cíle. V neposlední řadě superúplněk mocně zapůsobí i na Váhy. Ty by v tomto čase mohly začít přemýšlet o stěhování či o jiných záležitostech spojených s bydlením a domovem.

Mohlo by se vám líbit

Matky podle znamení zvěrokruhu: Jste ambiciózní a soutěživá, nebo spíš pohodářka, která dětem všechno dovolí?

Datum narození ovlivňuje naše životy ve všech ohledech, ať jde o ,vztahy práci, volný čas, zdraví nebo třeba povolání. Výchova dětí a rodičovství není výjimkou. Každé znamení je zkrátka jiné. Ať už děti máte, potomka zrovna čekáte, nebo ho zatím jen plánujete, přečtěte si, co říkají charakteristiky znamení zvěrokruhu právě o vás nebo třeba o vaší mamince.
marianne.cz

Horoskop pro ostatní znamení zvěrokruhu

Býci, ač neradi, budou nuceni opustit svou komfortní zónu. Mohlo by se to týkat služební cesty nebo cestování obecně.

Blíženci si s partnerem promluví o vztahu, budou velmi váhaví v tom, zda vztah dále rozvíjet. Hrozí hádky a konflikty, v některých případech i rozchod.

Lvy na počátku července čeká dokončení významného projektu či jiná zásadní událost v práci. Je zde i možnost přestupu do jiného zaměstnání.

Nezadané Panny mohou jásat, na obzoru je osoba, která by mohla být jejich spřízněnou duší. Zadané Panny zase čeká romantický začátek července.

Štíry čeká záležitost, která si vyžádá jejich čas a pozornost, a bude souviset s psaním, komunikací či mluveným projevem.

Střelcům se bude dařit po finanční stránce, zároveň se v ten samý moment ale může vyskytnout větší výdaj. Proto by měli raději vše dobře propočítat, aby neutratili více, než si mohou dovolit.

Vodnáři budou v prvních červencových dnech tak trochu vyhořelí. Čeká je velmi náročné období. Možná vyplave na povrch tajemství z jejich minulosti.

Ryby čeká v čase úplňku moře zábavy a legrace. Užijí si parádní čas strávený s přáteli. Poznají i nové lidi, se kterými si padnou do noty.

Zdroj článku

Související články

Zábava
Skrytá místa v Praze bez turistů: Víme, kam vyrazit na rande, za uměním i úchvatnými výhledy

Skrytá místa v Praze bez turistů: Víme, kam vyrazit na rande, za uměním i úchvatnými výhledy

Zábava
Cestovatelský kvíz: Zjistěte, jak dobře znáte světově známé destinace

Cestovatelský kvíz: Zjistěte, jak dobře znáte světově známé destinace

Zábava
Kvíz: Jak dobře znáte život a díla Franze Kafky? Byl vegetarián, miloval otužování a rád cestoval. Do dnešního světa by dokonale zapadl

Kvíz: Jak dobře znáte život a díla Franze Kafky? Byl vegetarián, miloval otužování a rád cestoval. Do dnešního světa by dokonale zapadl

Zábava
Horoskop od 17. června: Berani se mají vrhnout do neznáma, Panny naslouchat intuici

Horoskop od 17. června: Berani se mají vrhnout do neznáma, Panny naslouchat intuici