Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Dny Marianne 2021: Jaké slevy si nenechá ujít redakce Marianne?

Info ikona
Shopping

Už máte vybrané obchody, do kterých během Dnů Marianne vyrazíte? Pokud ne, nechte se inspirovat naší redakcí, která se na největší slevovou akci taky chystá.

Monika Mudranincová

šéfredaktorka

Já vím, že to teď asi zní divně, ale já se chystám na Dny Marianne nakoupit vánoční dárky. Dělám to tak už leta je to skvělý pocit mít všechno pěkně doma ve skříni už od září, a když ostatní v prosinci šílí, já si pěkně užívám advent v klidu. A pro co konkrétně půjdu? Na seznamu mám kávovar, kabelku, oblečení, boty a kosmetiku. Už se nemůžu dočkat, až ty kupony pěkně rozfofruju! 

Eliška Vrbová

módní redaktorka

Poslední dobou se snažím hlavně doplňovat základy šatníku, takže se letos na Dny Marianne poohlédnu po klasickém béžovém trenčkotu v midi délce. Černých kotníkových bot se špičatou špičkou není nikdy dost, takže zavítám na e-shop eobuv, kde už jsem si hned několik kožených modelů vyhlídla, nebo navštívím jejich prodejnu budoucnosti na pražském Novém Smíchově, kde se slevový kupon na eobuv dá také uplatnit. A protože doba bezdrátová je k nezastavení, nemine mě ani scrollování e-shopem Ispace.cz, kde budu vybírat bezdrátová sluchátka.

Mohlo by se vám líbit

Alžběta Rybářová

on-line redaktorka

Zářijové Dny Marianne chci tentokrát pojmout ryze prakticky! Už dlouho potřebuji pěkné dioptrické brýle, a tak si dělám zálusk na prodejnu GrandOptical, která během Dnů Marianne nabízí až 50 % slevu na kompletní dioptrické brýle. A tomu říkám kauf! Zároveň neminu ani Pet Center, kde našemu pejskovi Hugovi musím pořídit větší kšíry. Holt chuť k jídlu zdědil po mně. V neposlední řadě bych se chtěla podívat také do Coccinelle, protože hezkých kabelek není nikdy dost! Navíc, já potřebuji kabelku, do které se mi vejde i pracovní notebook – takže to splňuje mé letošní praktické předsevzetí.

Monika Majarová

grafička

Jelikož oblečení bych momentálně potřebovala spíš vytřídit než doplnit, rozhodla jsem se, že zářijové Dny Marianne využiji k nákupu pomocníka do domácnosti. Sušička je moje jasná volba! Hold v určitém věku už vás začnou zajímat i jiné věci, než jen drahé kabelky.

Eva Kadavá

lifestyle redaktorka

V ulicích mne potkáte hned 17. září, co kdyby bylo všechno druhý den vykoupeno?:-) Pídit se budu po nějaké hezké kožené bundě, ta mi chybí v šatníku již roky. A u jedné věci to určitě nezůstane.

Mohlo by se vám líbit

Markéta Vörös

kosmetická redaktorka

Letos to na velké nákupy nevidím, nedávno jsem si totiž udělala radost novým autem. Takže možná nějakou vůni do mýho sporťáka? No, uvidíme! Co si ale nenechám ujít, je sleva do knihkupectví. Pár titulů mám už delší dobu v hledáčku, tak se pro ně vydám a rovnou pořídím i nějaké pod vánoční stromeček. Naštěstí máme v rodině samé milovníky knih! 

Karolína Peřinová

on-line editorka

Já se letos inspiruji šéfredaktorkou Mončou a kosmetickou redaktorkou Markét a během Dnů Marianne se taky porozhlídnu po nějakých vánočních dárcích. Zaujala mě totiž sleva na lístky do divadla Studio Dva, kterými obdaruju velkou část rodiny. A aby kovářova kobyla nechodila bosa, využiji i slevy na předplatné od kolegů z časopisů Marianne Bydlení a Apetit. 

Klára McMahon

Během letošních Dnů Marianne budeme zrovna na cestě na dlouho očekávanou dovču - chystáme se na dobrodružný čtrnáctidenní roadtrip po Itálii. Nákupy si ale rozhodně ujít nenechám, a lovit nové kousky do šatníku budu online s laptopem na klíně pravděpodobně někde mezi Mnichovem a Trentem. Chtěla bych nějakou kvalitní a stylovou parku na podzimní pobíhání po městě, ale třeba i na výlety do Alp. Příjemné nákupy všem! 

Mohlo by se vám líbit