Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Nejdůležitější informace o Dnech Marianne 2023

Jarní termín Dnů Marianne klepe na dveře! Užijte si od 14. do 16. dubna nákupní svátek a využijte slevy až 50 % do více než 2200 obchodů a e-shopů po celé České a Slovenské republice.

Že ještě nemáte na duben žádné plány? Nejvyšší čas otevřít diář a podtrhnout si datum od 14. do 16. dubna, kdy po celé České i Slovenské republice proběhnou Dny Marianne. Ať už s kamarádkou, dcerou, maminkou nebo partnerem vyrazíte do víru nákupních center, nebo dáte přednost nákupům přes e-shopy, rozhodně nebudete litovat. V letošním roce se opět můžete těšit na nebývale širokou nabídku slev na elektroniku nebo na Zlaté kupony, tedy nejatraktivnější a nejvýhodnější slevy, které pro vás osobně vybrala redakce Marianne.

Mohlo by se vám líbit

Vychází dubnová Marianne se slevovými kupony na jarní Dny Marianne

Ponořte se do čtení dubnové Marianne, u které najdete kuponovou knížku na jarní Dny Marianne.
marianne.cz

Slevové kupony & mobilní aplikace

Nedílnou součástí Dnů Marianne je kuponová knížka, ve které najdete přes 350 kuponů do více než 2200 obchodů a e-shopů. Kuponovou knížku najdete v dubnovém vydání Marianne, Marianne Bydlení a Marianne Venkov & styl.

Pokud nechcete ztrácet čas vystřiháváním kuponů, a zároveň je vaším každodenním spojencem chytrý telefon, stáhněte si mobilní aplikaci Dny Marianne. V aplikaci na vás čeká několik vylepšení, například vyhledání nejbližšího zapojeného obchodu ve vašem okolí.

Kompletní návod, který vám pomůže se stažením aplikace a následnou registrací, najdete zde.

Info ikona
Marianne

Zlaté kupony

V kuponové knížce i aplikaci nepřehlédněte Zlaté kupony. Jde o slevové nabídky, které by vašemu nákupnímu oku rozhodně neměly uniknout. Můžete se těšit například na výhodné nákupy u značek GAP, Datart, Natuzzi Italia, Sephora a dalších.

Bude taška Dny Marianne?

Máme pro vás dobrou zprávu! Během jarního termínu Dnů Marianne se můžete těšit na žlutou tašku Dny Marianne, která bude vaší věrnou kamarádkou při nákupech. A jak tašku získáte? Stačí v Marianne Lounge předložit kupon z tištěné kuponové knížky nebo mobilní aplikace Dny Marianne, a taška je vaše! V každé tašce na vás bude čekat překvapení v podobě drobných dárečků a vzorečků od našich partnerů.

Info ikona
marianne

Marianne Lounges a odměna za nákupy

Oáza klidu uprostřed nákupní herečky. Tak bychom označili Marianne Lounges, odpočinkové zóny, kde získáte nejen zmiňovanou tašku Dny Marianne, ale také dárky od našich partnerů. Stačí přinést pět účtenek z pěti různých zapojených obchodů a vybrat si dárek dle libosti. Už teď vám můžeme prozradit, že mezi dárky nebudou chybět produkty od značek Baagl, Bombus, Dermacol, Kores, Mary Kay, Pepper Field, Revalid nebo Wella. Nejmladší zase ocení hračky značek Little Tikes, Na! Na! Na! Surprise nebo L.O.L Surprise.

Marianne Lounges najdete v Praze (Centrum Černý Most, Metropole Zličín, Westfield Chodov), Hradci Králové (Futurum), Plzni (OC Olympia), Brně (NC Královo Pole), Zlíně (OZC Zlaté jablko) a nově také v Liberci (OC Nisa). Otevírací doba Marianne Lounges je od 9:00 do 21:00.

Info ikona
Marianne

Výhodné předplatné

A pokud už budete v Marianne Lounge, prohlédněte si nabídku zvýhodněného předplatného. K ročnímu předplatnému časopisu Marianne za 999 Kč získáte luxusní vůni Versace Dylan Purple v hodnotě 1790 Kč. K ročnímu předplatnému Marianne Bydlení nebo Marianne Venkov & styl naopak dostanete luxusní sadu The Ritual of Ayurveda od značky Rituals.

Více informací o jarním termínu Dnů Marianne najdete zde

Související články

Zábava
Známe všechny páry letošního ročníku StarDance: Na jaké tance se nejvíce těší?

Známe všechny páry letošního ročníku StarDance: Na jaké tance se nejvíce těší?

Zábava
Je čas si odpočinout: Kam v Čechách vyrazit na dámskou jízdu?

Je čas si odpočinout: Kam v Čechách vyrazit na dámskou jízdu?

Zábava
Kvíz: Poznáte vlajky států světa podle obrázku? Otestujte své znalosti

Kvíz: Poznáte vlajky států světa podle obrázku? Otestujte své znalosti

Zábava
5 důvodů, proč si přečíst červnovou Marianne se speciálem Cestování

5 důvodů, proč si přečíst červnovou Marianne se speciálem Cestování