Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Vychází zářijová Marianne se slevovými kupony Dny Marianne

Nejočekávanější číslo roku je tu! Ponořte se do čtení zářijové Marianne, u které najdete kuponovou knížku Dny Marianne.

Máme ohromnou radost, že vám můžeme představit zářijovou Marianne, na jejíž obálce najdete okouzlující herečku Táňu Pauhofovou. Společně jsme si povídaly o krásách i nástrahách rodičovství, hořkosladkých vzpomínkách na dětství i návratu před filmovou kameru. V novém vydání na vás čeká ale mnohem více rozhovorů. Například vám přinášíme exkluzivní rozhovor se spisovatelem Robertem Lee Fulghumem, Marikou Šoposkou, Anetou Krejčíkovou, tanečnicí Tatianou Drexler nebo Davidem Kollerem.

V módní rubrice se vydáme na exkurzi po stylových sekáčích, protože některé úlovky z druhé ruky mají doslova cenu zlata. Těšte se také na „přehlídku“ toho nejlepšího, co si pro nás připravili čeští tvůrci, nebo na hit list Olgy Menzelové. Používáte retinoidy? A jste si jistá, že je aplikujete správným způsobem? V kosmetické rubrice zjistíte, že retinoidy jsou dobrý sluha, ale zlý pán. Také vám ukážeme, proč byste se neměla bát tekutých tvářenek, které aktuálně zažívají velký boom, nebo kosmetiky z včelího úlu. V neposlední řadě se těšte také na rozhovor s Natálií Selvekovou, zakladatelkou značky Envy Therapy.

Nedílnou součástí zářijové Marianne je kuponová knížka Dny Marianne, ve které najdete více než 760 nabídek do 3300 obchodů a e-shopů po celé České i Slovenské republice. V letošním roce proběhnou Dny Marianne od 15. do 17. září a těšit se můžete hned na devět Marianne Lounges (8 v České republice a 1 na Slovensku), kde získáte skvělé dárky jako odměnu za vaše nákupy. A pokud vám můžeme dát osobní tip, nepřehlédněte Zlaté kupony, nejvýhodnější a nejatraktivnější nabídky, které jsme pro vás osobně vybrali v redakci Marianne. Více informací o zářijových Dnech Marianne najdete na dny.marianne.cz.

Podzim už pomalu klepe na dveře a spolu s ním i houbařská sezóna. Věděli jste ale, že některé houby mohou mít i jiný přínos, než „jen“ chuťový? Řeč je o takzvaných medicinálních nebo také funkčních houbách. A pokud houbám (ani těm na talíři) neholdujete, máme pro vás lahodné recepty, za kterými stojí Anna Linka. Mimochodem, garantujeme vám, že při vaření jejích receptů vám v uších bude znít nejen jazz.

Pokud si pohráváte s myšlenkou, že si prodloužíte léto, pak můžete vyrazit například na italský ostrov Sardinie, jehož písčité pláže a průzračné moře stojí za vidění. Stejnou pozornost si ale zaslouží také francouzské město Colmar, které vyniká svou architekturou, gastronomií i skvělým vínem. Nepřehlédněte ani naše redakční tipy na krásné ubytování v Česku, na Slovensku nebo v Rakousku. 

Další inspirativní články a témata objevíte v zářijové Marianne. Krásné čtení.

Co najdete v zářijové Marianne

Související články

Zábava
Zážitek na celý život. Soutěžte o setkání s fotbalovými superstar

Zážitek na celý život. Soutěžte o setkání s fotbalovými superstar

Zábava
Sezóna hiků je tady: Zjistěte, jakou výbavu si s sebou vzít a jak se efektivně sbalit

Sezóna hiků je tady: Zjistěte, jakou výbavu si s sebou vzít a jak se efektivně sbalit

Zábava
Pět aplikací, které vám usnadní život. Už je máte v mobilu?

Pět aplikací, které vám usnadní život. Už je máte v mobilu?

Zábava
Kvíz: Jak dobře znáte loga známých značek, která vídáte téměř denně?

Kvíz: Jak dobře znáte loga známých značek, která vídáte téměř denně?