Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Dny Marianne pokračují: Užijte si pohodlné nakupování díky elektronickým kuponům

Info ikona
DM

A je to tady! V pátek 15. září odstartovala nejočekávanější nákupní akce roku – Dny Marianne. Užijte si až 60% slevy do více než 3300 obchodů a e-shopů po celé České a Slovenské republice a nakupujte pohodlně díky mobilní aplikaci Dny Marianne.

Nestihli jste si koupit zářijová vydání časopisů Marianne, Marianne Bydlení nebo Marianne Venkov & styl, jejichž součástí jsou papírové kupony na Dny Marianne? Nebo nechcete ztrácet čas stříháním jednotlivých kuponů? Pak si stáhněte mobilní aplikaci Dny Marianne, prostřednictvím které si můžete odemknout elektronické kupony za 110 Kč.

Mohlo by se vám líbit

Nejdůležitější informace o Dnech Marianne 2023

Nejočekávanější nákupní akce roku je tady! Od 15. do 17. září 2023 proběhnou zářijové Dny Marianne, během kterých můžete využít slevy až 60 % do více než 3300 obchodů a e-shopů po celé České a Slovenské republice. Co dalšího jsme si pro vás připravili?
marianne.cz

Proč si stáhnout mobilní aplikaci Dny Marianne?

Mobilní aplikace Dny Marianne bude během nákupního víkendu vaším skvělým průvodcem. Stačí, když aplikaci povolíte přístup k vaší poloze, a rázem objevíte nejbližší zapojené obchody ve vašem okolí. Stejně tak oceníte snadné a přehledné uspořádání nabídek, možnost vytvořit si vlastní nákupní seznam a dostupnost aktuálních informací.

Během Dnů Marianne si v aplikaci můžete zakoupit roční předplatné časopisu Marianne se slevou 36 %. Případně roční předplatné časopisu Marianne Bydlení či Venkov & styl se slevou 30 %. Navíc s nákupem jakéhokoli předplatného získáte elektronické slevové kupony na aktuální Dny Marianne 2023 úplně zdarma.

Info ikona
Mobil

Doporučte aplikaci a získejte dárek

I tentokrát můžete mobilní aplikaci Dny Marianne doporučit minimálně třem přátelům a nasdílet jim unikátní kód na nákup kuponů s 10% slevou. Pokud si všichni přátelé stáhnou aplikaci zdarma a zakoupí elektronické kuponyzískáte od nás dárek – digitální kuchařku z Edice Apetit nebo od redakcí Marianne Bydlení, Burda Style a dalších v hodnotě 249 Kč. Více informací o akci najdete zde.

Jak stáhnout aplikaci Dny Marianne?

Instalace: V Google Play nebo App Store vyberte aplikaci Dny Marianne. Pomocí tlačítka Instalovat se připraví vše potřebné.

Registrace: Pro vstup do aplikace si vytvořte nový účet. Registrovat se můžete prostřednictvím Facebooku, G-mailu nebo e-mailového účtu. Zadané údaje si pamatujte, budete se jimi později přihlašovat.

Ověření e-mailové adresy: Pomozte nám ověřit, že máme správný e-mail. Po registraci vám na něj pošleme zprávu. Klikněte na odkaz, který v ní najdete, a máme hotovo. Teď už se stačí jen přihlásit.

Mohlo by se vám líbit

Více o mobilní aplikaci Dny Marianne

Během podzimních Dní Marianne ušetříte ve více než 3600 obchodech. Máme k dispozici přes 800 nabídek, ve kterých najdete slevy až 50 % a skvělé dárky k nákupům.
marianne.cz