Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Už máte aplikaci Dny Marianne? Užijte si pohodlné nakupování díky elektronickým kuponům

Info ikona
marianne

Dny Marianne startují už v pátek 14. dubna, a tak je nejvyšší čas, abyste si do svého chytrého mobilního telefonu stáhli nákupního parťáka – aplikaci Dny Marianne.

Nestihli jste si koupit dubnová vydání časopisů Marianne, Marianne Bydlení nebo Marianne Venkov & styl, jejichž součástí jsou papírové kupony na Dny Marianne? Nebo nechcete ztrácet čas stříháním jednotlivých kuponů? Pak nezbývá nic jiného, než si stáhnout mobilní aplikaci Dny Marianne. Elektronické kupony v aplikaci odemknete za 110 Kč.

Mohlo by se vám líbit

Nové funkce pro ještě jednodušší nakupování

Mobilní aplikace Dny Marianne se pyšní mnoha skvělými funkcemi. Nově aplikace vyhledává nejbližší zapojené obchody ve vašem okolí, díky čemuž vám žádné slevy neutečou. Nezapomeňte ale aplikaci povolit přístup k vaší poloze. Určitě oceníte také snadné a přehledné uspořádání nabídek, možnost vytvořit si vlastní nákupní seznam a dostupnost aktuálních informací. Během Dnů Marianne si v aplikaci můžete zakoupit roční předplatné časopisu Marianne se slevou 36 %.

Doporučte aplikaci a získejte dárek

V letošním roce také můžete mobilní aplikaci Dny Marianne doporučit třem přátelům a nasdílet jim unikátní kód na nákup kuponů s 10% slevou. Pokud si všichni přátelé stáhnou aplikaci zdarma a zakoupí elektronické kupony, získáte od nás dárek – digitální kuchařku z Edice Apetit v hodnotě 358 Kč. Najdete v ní ty nejlepší recepty na pokrmy z české kuchyně a díky digitální podobě si je můžete prohlížet například v mobilu a vařit třeba s tabletem na stole. Více informací o akci najdete zde.

Info ikona
Aplikace

Jak stáhnout aplikaci Dny Marianne?

Instalace: V Google Play nebo App Store vyberte aplikaci Dny Marianne. Pomocí tlačítka Instalovat se připraví vše potřebné.

Registrace: Pro vstup do aplikace si vytvořte nový účet. Registrovat se můžete prostřednictvím Facebooku, G-mailu nebo e-mailového účtu. Zadané údaje si pamatujte, budete se jimi později přihlašovat.

Ověření e-mailové adresy: Pomozte nám ověřit, že máme správný e-mail. Po registraci vám na něj pošleme zprávu. Klikněte na odkaz, který v ní najdete, a máme hotovo. Teď už se stačí jen přihlásit.

Mohlo by se vám líbit