Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Týdenní horoskop od 18. do 24. září: Býci se zbaví strachů, Lvi zatouží po změnách a Ryby odkryjí faleš ve svém okolí

Druhá polovina září slibuje větší stabilitu zejména ve vztazích v osobní i pracovní rovině. Přispěje k tomu postavení Venuše, která je nyní v přímém pohybu. Svůj vliv budou mít i energie Merkuru, který vládne znamení Panny. Je tu šance dotáhnout věci, které jste dlouho odkládali. Co dalšího čeká na zrozence právě vašeho znamení? Nahlédněte do našeho horoskopu.

Zuzana Heralová | 14. 09. 2023

Beran

Ve všech oblastech vašeho života se projeví vaše schopnost řešit problémy realisticky a s nadhledem. Až překvapivě lehce budete zvládat emoce, které vám jindy dost komplikují život. Pokud máte před sebou různá vyřizování na úřadech, důležitá jednání v práci nebo úkoly, do kterých se vám nechtělo, pusťte se do nich ideálně hned začátkem týdne. Pokud jde o zdraví, pečujte zejména o svůj trávicí systém. Je ideální doba na detox.

Býk

Přichází konec strachování a obav z budoucnosti, které vás svazovaly. Dostanete příležitost ujasnit si, odkud tyto destruktivní vzorce ve vašem chování pocházejí, a tím budete moci začít pracovat na jejich odstranění. Osvobození a volnost se pak projeví ve formě nových nápadů, které mohou v budoucnu ovlivnit a změnit váš život. Pozor si dejte na lehkovážnost v milostných vztazích. Zbytečně neprovokujte a nevytahujte staré křivdy, které by mohly doma udělat dusno.  

Blíženci

V tomto týdnu se mohou vrátit city, které jste kdysi chovali k určité osobě. Láska se může opět naplno rozhořet, zejména pokud se vám podařilo uzavřít nefunkční vztah. Venuše, která ukončila svoji retrográdní dráhu přeje i novým láskám, které mohou naplnit vaše touhy a sny. Obecně je tento týden plodný a přinese pozitivní vibrace všem, kteří chtějí otěhotnět nebo mají před porodem. Je to také čas, kdy je vhodné věnovat energii rodině a péči o domov a zázemí.

Mohlo by se vám líbit

Vyberte si svatební šaty na základě svého znamení zvěrokruhu

U svatebních šatů je tolik věcí, o nichž se musíte rozhodnout - odstín barvy, střih, zdobení, celkový styl,... Naštěstí se můžete řídit ještě podle něčeho jiného, než je váš vkus a intuice, a sice podle znamení, v němž jste se narodila.
marianne.cz

Rak

Postavení planet vás nabádá, abyste se zaměřili na vymezení vašich osobních hranic. Nenechte už ostatní zasahovat příliš do vašeho života, protože vám od odčerpává energii. Patrné to bude zejména v práci, kde bude potřeba vymezit se vůči kolegům, kteří zneužívají vaší dobroty. Podpora může přijít od člověka, od kterého byste to nečekali. Koncem týdne buďte opatrní, protože hrozí namožení zad či svalů a drobné úrazy.   

Lev

V těchto dnech očekávejte silné touhy k uskutečnění změn, o kterých už dávno přemýšlíte. Nebude vám chybět odvaha dopřát si důležitý životní posun, který bude výsledkem racionálního zhodnocení vašich možností a ambic. Toto rozpoložení posílí Pluto. Ten se postará i o duchovní podporu, kterou budete potřebovat. Dobře vám udělá společnost někoho, komu důvěřujete a jehož názory jsou pro vás důležité.

Panna

Slunce stále stojí ve vašem znamení a vy se cítíte plni energie. Pozor ale na rovnováhu, která by měla být v každé oblasti vašeho života. Finanční odměna či pochvala je sice skvělá věc, ale pamatujte i na odpočinek a malé radosti, které vám dobíjejí baterky. Buďte opatrní na lidi, kteří mohou nenápadně intrikovat za vašimi zády. Pokud cítíte z někoho faleš, vyhýbejte se mu tento týden obloukem a v žádném případě se nesvěřujte. Mohlo by vám to pořádně zkomplikovat život.  

Mohlo by se vám líbit

Kolik volného času potřebujete ke štěstí?

Uvízli jste pod lavinou pracovních úkolů a každodenních povinností? Pak si možná čas od času postesknete po volném dnu, případně volném odpoledni. Pokud si ale myslíte, že mnoho volného času je klíčem ke spokojenému životu, pak vás rychle vyvedeme z omylu.
marianne.cz

Váhy

Tento týden může přinést určité rozčarování. Konečně si přiznáte to, co cítíte už delší dobu. Někdo, kdo se vydává za všeho dobrého přítele, vám ve skutečnosti nepřeje. Vaše intuice je totiž na vrcholu a pokud na ni dáte, může vám to usnadnit věci, které usnadní váš život i do budoucna. Také u vás nebývale zesílí schopnost porozumět druhým. Neodmítejte ty, kteří budou stát o vaši radu či názor, posílí to přátelské vazby s lidmi, kteří za to opravdu stojí.

Štír

Nadcházející události vás donutí rychle reagovat na změny, které přijdou zejména v pracovní oblasti nebo ve spojení se zdravím. Překročte zaběhnuté postupy a otevřete se novým možnostem včetně alternativních přístupů, které vám budou dávat smysl. V polovině týdne můžete začít „aha“ moment, kdy si uvědomíte, co už opravdu ve svém životě nechcete. Nebude vám chybět energie ke změnám, které udělají váš život veselejší a jednodušší.

Střelec

Vaše obětavost a empatie je obdivuhodná a na mnohé lidi ve vašem okolí dělá dojem. Nenechte ale péčí o druhé omezovat sami sebe. Cíleně si dělejte v diáři místo pro věci, které vám dělají radost. Tento týden se zaměřte i na své zdraví. Dobře vám udělají masáže, plavání nebo procházky v přírodě, ideálně takové, kdy budete mít možnost být jen sami se sebou. Víkend slibuje nové příležitosti, pokud jde o navazování nových přátelství či utužování těch stávajících.

Mohlo by se vám líbit

Bydlení podle horoskopu! Víme, co které znamení potřebuje ke štěstí

Máte rádi pořádek, eleganci, nebo potřebujete především útulný domov? Napoví to o vás datum narození a znamení zvěrokruhu, ve kterém jste se narodili. Jak je to s vašimi blízkými?
marianne.cz

Kozoroh

Přepadne vás neskonalá touha užívat si života a všeho, co jste z nějakého důvodu odpírali. Projevit se to může mimo jiné utrácením za věci, které nepotřebujete. Pozor na hazard a půjčování peněz, které by teď mohlo přerůst ve velké problémy. Do života se vám zároveň vrátí odvaha dělat věci po svém, což vám notně zvýší sebevědomí a dodá energii do nových projektů. Víkend slibuje radost a nečekané návštěvy.

Vodnář

V práci pojedete na vlně stability a růstu. Těšit se můžete i na povýšení či nové úkoly, kterými byste mohli vedení či klientům ukázat svoje kvality. Potrápit vás může nespokojenost s vlastním vzhledem, který budete toužit vylepšit. Dejte si čas a soustřeďte se spíše na budování sebelásky, přílišná kritičnost není na místě. Investujte do svého fyzického i psychického zdraví, třeba tak, že požádáte o pomoc odborníka. Přinese vám to úspěch, který vás posune dál.

Ryby

V tomto týdnu budete mít chuť a energii prozkoumávat věci až na dřeň. Podaří se vám odkrýt faleš a nepravosti a měnit věci k lepšímu. Přinese to užitek nejen vám, ale i vašemu okolí. V polovině týdne by se mohla projevit vaše citlivá povaha. Budete mít sklony k sebelítosti a pesimismu. Snažte se nepodléhat těmto tendencím, které vám ubírají energii a brzdí vás. Víkend slibuje harmonii a přívětivé setkání s někým, koho jste už dlouho neviděli.

 

Zdroj článku

Související články

Zábava
Cestovatelský kvíz: Zjistěte, jak dobře znáte světově známé destinace

Cestovatelský kvíz: Zjistěte, jak dobře znáte světově známé destinace

Zábava
Kvíz: Jak dobře znáte život a díla Franze Kafky? Byl vegetarián, miloval otužování a rád cestoval. Do dnešního světa by dokonale zapadl

Kvíz: Jak dobře znáte život a díla Franze Kafky? Byl vegetarián, miloval otužování a rád cestoval. Do dnešního světa by dokonale zapadl

Zábava
Horoskop od 17. června: Berani se mají vrhnout do neznáma, Panny naslouchat intuici

Horoskop od 17. června: Berani se mají vrhnout do neznáma, Panny naslouchat intuici

Zábava
Kvíz: Milujete seriály? Zkuste poznat kultovní pořady z 90. a nultých let podle jediné fotky

Kvíz: Milujete seriály? Zkuste poznat kultovní pořady z 90. a nultých let podle jediné fotky