Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Zářijová Marianne se slevovými kupony na Dny Marianne je právě v prodeji!

Nejočekávanější číslo roku je opět tady a díky exkluzivnímu rozhovoru s Martou Jandovou a jejím manželem Miroslavem Vernerem je ještě speciálnější. Na co dalšího se můžete těšit?

Karolína Peřinová | 19. 08. 2021

Nechybí rozhovor s Václavem Neužilem, Simonou Postlerovou nebo Matějem Ruppertem. Dále se zamýšlíme nad tím, proč se volnočasové aktivity mileniálů tolik podobají životnímu stylu 70. a 80. let., kde se vzala momentálně tolik skloňovaná polyamorie a proč se o ní nyní tolik mluví.

Jakožto milovníci zvířat, hlavně těch našich, jsme se v novém čísle zaměřili na superschopnosti mazlíčků. Opravdu umí léčit? A v rámci toho vám naše čtyřnohé společníky představíme. Seznamte se s Bertou, Hugem, Gandalfem, Ellou, Tobíkem, Oggym a Olivou.

V módě vás vezmeme do slunné Barcelony a poradíme, jak se obléknout na večerní rande i jak se vyznat v džungli všech možných látek. V kráse představíme luxusní péči zlata, stříbra a platiny a otevřeme tabu téma sebelásky. Proč by rozhodně nemělo být tabu?

V sekci cestování najdete tipy, kam vyrazit v Olomouci, a jak procestovat Krétu. V Bydlení se můžete inspirovat refreshem dětského pokoje a v rámci chutných receptů se dozvíte, jak si udělat pořádné zásoby na zimu.

To a mnohem víc na vás čeká v zářijovém čísle se slevovými kupony na Dny Marianne, které vám rádi zašleme až domů do schránky s POŠTOVNÝM ZDARMA.

Marta Jandová: Našla jsem svou spřízněnou duši

Společné rozhovory poskytuje Marta Jandová se svým manželem Miroslavem Vernerem zcela výjimečně. A stejně výjimečný je i jejich vztah. Jsou spolu už deset let, ačkoli láskyplné pohledy a téměř hmatatelná jiskra by spíš naznačovaly, že jsou čerstvě zamilovaní. Marta s Mírou rozhodně znají recept na šťastné manželství.

Info ikona
Marta Jandová a Miroslav Verner

Matěj Rupert: Nejvíc si odpočinu vařením

Matěj Ruppert roky hraje v kapele Monkey Business, ale když jsme si začali povídat, na hudbu se málem nedostalo. Jak Matěj prožívá nástup starší dcerky do první třídy a proč vybrali školu, do které sám chodil? Co ho tolik baví na vaření a jak se s touto vášní udržuje fit?

Info ikona
Matěj Ruppert

Simona Postlerová: Hádat se nemá smysl. Nikdy

Herečka Simona Postlerová má v životě naloženo jako málokdo – před pěti lety ovdověla, navíc se stará o dospělého syna s autismem. Všechny životní rány snáší s obdivuhodnou lehkostí a nadhledem.

Info ikona
Simona Postlerová

Hurá na gauč aneb Lenost jako tělesná potřeba

Pocit, že lenost je charakterová vada, je v nás po generace pevně zakořeněný a stejně jako lenost neradi vidíme u sebe, odsuzujeme ji i u ostatních. Přitom údajně potřebujeme hodinu flákání denně, abychom si dali život do pořádku.

Info ikona
Lenost

Střídavka“ nemusí být zlo

Dva domovy, dva pokojíčky, pravidelné stěhování. Nad dětmi ve střídavé péči často bědujeme, nazýváme je „batůžkáři” a věstíme jim celoživotní trauma. Výzkumy ale ukazují, že pro dítě nemusí jít nutně o špatnou zkušenost a že lze střídavou péči zvládnout s grácií a bez psychické újmy.

Info ikona
Střídavka

Související články

Zábava
Kvíz: Poznáte slavné módní kousky a návrháře podle jediného obrázku?

Kvíz: Poznáte slavné módní kousky a návrháře podle jediného obrázku?

Zábava
Horoskop od 27. května: Ryby mají vyhledat samotu, Váhy přehodnotit záměr

Horoskop od 27. května: Ryby mají vyhledat samotu, Váhy přehodnotit záměr

Zábava
Kvíz: Od Přátel po Big Bang Theory. Jak dobře znáte slavné sitcomy?

Kvíz: Od Přátel po Big Bang Theory. Jak dobře znáte slavné sitcomy?

Zábava
Toužíte po dovolené v přírodě? Tohle je 5 nejkrásnějších míst v Bavorských Alpách

Toužíte po dovolené v přírodě? Tohle je 5 nejkrásnějších míst v Bavorských Alpách