Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zdraví

Sbohem, vrásky! Zatočte s nimi díky silikonovým náplastem.

Info ikona
Wrinkles Schminkless

Dopřáváte své pleti maximální hýčkání, a přesto ráno vypadáte jako zmuchlaný medvídek? Možná je načase zařadit do své pečující rutiny produkt, díky kterému se vyspíte do “hladké” pleti. Už jste slyšeli o silikonových náplastech?

Promotion | 27. 06. 2024
Měření

Zatímco na sociální síti TikTok jsou silikonové náplasti nedílnou součástí večerní rutiny mnoha žen, v offline světě jde stále ještě o novinku, kterou možná neznáte. Přitom silikonové náplasti patří k neinvazivnímu řešení, které koriguje vrásky a předchází známkám stárnutí, a to nejen na dekoltu, ale také v oblasti očí, čela, rukou, krku nebo úst.

Jak silikonové náplasti fungují?

Na první pohled “obyčejná” náplast, na pohled druhý zázračný prostředek k dosažení mladistvé pleti. Silikonové náplasti Wrinkles Schminkless fungují na principu face tapingu, 

kdy se pokožka pod náplastí dostává do uzavřeného prostředí (okluze), což umožňuje její intenzivní hydrataci. Zároveň dochází k produkci kolagenu, a tak se můžete těšit z viditelně hladší pokožky. Velkou výhodou oproti face tapingu je, že silikonové náplasti jsou znovupoužitelné. Každá náplast Wrinkles Schminkles je určená k 15 až 20 použití, v závislosti na typu vaší pleti. 

Silikonové náplasti "Wrinkles Schminkless" jsou vyrobeny ze 100% lékařského silikonu, který je pro pokožku bezpečný. Navíc zlepšuje průtok krve a napomáhá odvádět škodlivé látky z buněk.

 

Silikonové náplasti

Zázraky na počkání 

Je jenom na vás, kdy budete silikonové náplasti používat - pravidelně každou noc nebo před speciálními příležitostmi, jako je svatba, večírek nebo oslava. Silikonové náplasti jsou také oblíbeným pomocníkem mnoha vizážistek, které je klientkám lepí na obličej zhruba 20 minut před aplikací make-upu. Nejlepší výsledky ale očekávejte při pravidelném používání. 

Dobrou zprávou je, že každá náplast Wrinkles Schminkles je určená k 15 až 20 použití, v závislosti na typu vaší pleti. 

Wrinkles Schminkless

Jak silikonové náplasti používat?

Použití je jednoduché: ujistěte se, že je vaše pleť čistá a suchá. Důležité také je, aby na pleti nebyl žádný jiný produkt. Následně odstraňte ze silikonové náplasti ochrannou vrstvu, aplikujte náplast na požadovanou oblast a nechte ji působit - ideálně přes noc. Po použití náplast jemně sundejte a přilepte na odkládací list. V případě potřeby můžete náplast vyčistit pomocí speciálního čisticího přípravku Wrinkles Schminkless.