Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Životní styl

Chystáte se letos na dovolenou? Vyrazte na cesty v novém.

Info ikona
CUPRA

Tentokrát nemluvíme o nových botech nebo džínách. Co takhle pozvat do svého života parťáka, který vám zpříjemní vaše každodenní cestování za prací, ale i nejrůznější výletování?

Promotion | 16. 03. 2023

Nákup nového vozu je samozřejmě o dost složitější než pořizování nové kabelky. Když si ale potom vyzvedáváte nový vůz a poprvé usednete do pohodlného voňavého sedadla, neměli byste litovat jediné koruny. Po kterém autě ale sáhnout, abyste byli spokojení?

Info ikona
CUPRA

Skokový úspěch

Zkuste se poohlédnout po nabídce značky CUPRA. Ta má za sebou extra úspěšný rok. V nejistém roce 2022 totiž zvýšila své prodeje o 93 %, což o něčem rozhodně vypovídá. I v Česku prodejci předali novým majitelům rekordních 2313 vozů značky CUPRA. Výrazně tak přispěla k finančnímu vzestupu společnosti SEAT, s.a., pod kterou značka CUPRA spadá.

„Poptávka po automobilech SEAT a CUPRA zůstává velmi vysoká. U obou značek evidujeme rekordní počty objednávek. Naší sílou je atraktivita našich značek a široká nabídka pro zákazníky od maximálně hospodárných tradičních spalovacích motorů až po 100% elektromobily,“ řekl Kai Vogler, člen představenstva společnosti SEAT S.A. odpovědný za prodej a marketing.

Info ikona
CUPRA

Partner pro všechny situace

Proč je tato značka tak úspěšná? Velkou roli určitě hraje neotřelý design exteriéru i interiéru. Všechny modely jsou velmi moderní, elegantní a se správnými sportovními prvky. Třeba řada CUPRA Leon se nabízí v širších variantách motorů. Můžete si tak vybrat silnější, slabší variantu i hybridní typ, který jistě oceníte, pokud je vám blízká ekologie.

Sériová výroba CUPRA Leon určitě zaujme třeba Full-LED světlomety, specifické CUPRA nárazníky, nebo kola z lehké slitiny ve stříbrném odstínu. To, že můžete systém ovládat hlasem a užívat si bezdrátové připojení k vašemu smartphonu je už jen příjemnou třešničkou na dortu.

Pokud máte slabost pro velká SUV auta, určitě vás potěší zpráva, že se trh rozroste o další kousek – CUPRA Tavascan. Toto sportovní SUV s výhradně elektrickým pohonem jistě zapadne do ideálních představ o vašem autě.

Info ikona
CUPRA

Čirá radost z cestování

Jestli vám k dopřání si luxusu v podobě nového společníka na cesty brání velká finanční investice, mohl by pro vás znamenat skvělou volbu operativní leasing. Tento pronájem auta představuje skutečné pohodlí a bezstarostnost.

Při zařizování operativního leasingu zkrátka podepíšete smlouvu, dostanete fixní měsíční splátku, která zahrnuje i pojištění a můžete vyrazit na cesty. Až vám smlouva vyprší, lze vůz vyměnit za nový model. Na kolik vás taková legrace vyjde? Cena se odvíjí v první řadě od typu automobilu. Například CUPRA Leon je k mání už za 7999 Kč měsíčně. Více nabídek najdete na webu.

A pokud byste se chtěli pokochat a prohlédnout si všechny modely značky CUPRA trochu jinak, sledujte Instagram CUPRA. Najdete tady spoustu krásných fotek a videí, ve kterých hrajou hlavní roli právě modely těchto vozů. Je na co se dívat!

Měření