Přejít k hlavnímu obsahu
Životní styl

Vychází květnová Marianne

Info ikona
Jirka Schneiderová

Oslavte Den matek s novým číslem Marianne, které je poctou mateřství.

Karolína Peřinová | 22. 04. 2021

Nové číslo Marianne přináší spoustu inspirace, tipů a rozhovorů. Máme radost, že na našich stránkách můžeme přivítat herečku Jitku Schneiderovou s dcerou Sofií Annou. Je to vůbec poprvé, co se společně objevily v časopise a my jsme poctěni, že si vybraly právě Marianne. Nejen o mateřství, ale také o svatbě po devatenácti letech vztahu jsme si povídali v rozhovoru s herečkou Lenkou Dolanskou Vlasákovou. Do svého života nás nechal nahlédnout i zpěvák Albert Černý nebo spisovatelka Alena Mornštajnová.

V módě vám představíme čtyři ženy, které právě teď hýbou českou módní scénou, povíme něco o zajímavé historii klasické bílé košile a řekneme, proč i v dnešní době se vyplatí nechat si ušít oblečení na míru. Kosmetická redaktorka Markéta Vörös vám prozradí několik tipů, jak se připravit na léto a jaké účesy budou v nadcházející sezoně trendy. Také se věnuje stému výročí od vzniku ikonického parfému Chanel N° 5.

V rubrice Domov jsme nahlédli do velkorysého pražského bytu Janiny Šlemínové a taky jsme se zaměřili na recepty s chřestem. Doba chřestová totiž konečně zase začíná!

Milé čtenářky, užijte si krásný květen a Den všech maminek!

Vaše redakce Marianne

Jitka Schneiderová a dcera Sofie Anna: Poprvé spolu

V Marianne máme velkou radost, že se herečka Jitka Schneiderová rozhodla představit svou talentovanou dceru Sofii Annu právě na našich stránkách. V čem jsou stejné, v čem jsou jiné a proč s nimi puberta vůbec nic nedělá?

Info ikona
Jitka Schneiderová

Jak přežít nevěru?

Intenzivní pocit, že nám pukne srdce, zhroutí se celý svět a už nikdy se nevzpamatujeme. Kdo někdy zjistil, že je mu partner nevěrný, asi potvrdí, že jde o jeden z nejbolestnějších životních okamžiků. Dá se s ním popasovat, obnovit důvěru – a odpustit?

Info ikona
Vztahy

Lenka Dolanská Vlasáková: Svatba posouvá vztah dál

„Loni v létě nám došlo, že nám rituál svatby chybí. Zorganizovali jsme ji za pár dní a udělala nám dobře,“ říká v rozhovoru jedna z nejobsazovanějších českých hereček Lenka Dolanská Vlasáková. V kariéře ji nezbrzdilo ani to, když se v průběhu let stala čtyřnásobnou mámou. Říká, že ji mateřství dobíjí a troufla by si přivítat do rodiny další dítě, které v životě nemělo štěstí na rodinu.

Info ikona
Lenka Dolanská Vlasáková

Albert Černý: Všechno hodně prožívám

„S přítelkyní nám to jde hezky dohromady. Já jsem někdy hrrr a ona mě drží na zemi.“ Se zpěvákem Albertem Černým jsme za hodinku během rozhovoru probrali celý život – formativní zážitky v pubertě, proč už není vegetarián nebo jak s přítelkyní modelkou Barborou Podzimkovou slavili na dálku výročí.

Info ikona
Albert Černý

Fenoném sensehacking: Znovuobjevte své smysly

Zatímco zrak a sluch jsou kvůli všudypřítomným chytrým mobilům přehlceny, na ostatní smysly zapomínáme. Sensehacking vám pomůže je znovu objevit.

Info ikona
Sensehacking