Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >

Camille Rowe – blondýnka, jejíž odstín vlasů budete chtít také

Slavný magazín Vanity Fair ji označil jako 10. nejvlivnější Francouzku na světě. Pózovala nejslavnějším fotografům a první filmové zkušenosti sbírala hned po boku herce Vincenta Cassela. Modelka, módní ikona a herečka Camille Rowe se narodila v Paříži, ale jejím druhým domovem se už v dětství stala slunná Kalifornie, což z ní činí dokonalou současnou IT girl. V Camille se totiž francouzský šarm i moderní bohémství. Nově se Camille Rowe stala tváří barvy na vlasy, kterou si zamilují všechny blondýnky: INOA BLOND RESIST od L’Oréal Professionnel.

Ivona Šouralová | 29. 04. 2016
Blondýnky bývají na odstín svých vlasů velmi náročné a Camille Rowe není výjimkou. I proto se stala tváří nové barvy na vlasy INOA BLOND RESIST od L’Oréal Professionnel, která zůstává stejně krásná jako v první den barvení a nevymývá se, což je snem každé návštěvnice kadeřnického salónu. Životnost studeného blond odstínu prodlužuje díky zcela nové technologii HIGH RESIST, která lépe fixuje barevné pigmenty uvnitř vlasu a oddaluje tak proces jejich vymývaní. Přitom neobsahuje amoniak a je k vlasům šetrná. K dispozici je barva INOA BLOND RESIST v pěti krásných studených a popelavě blond odstínech. 
 
Jak ještě pečuje Camille Rowe o svou blond hřívu? Přečtěte si krátké interview.
 
VISUAL CAMILLE ROWE POURCHERESSE
 
Co pro Vás představuji blond vlasy?
Miluji pláž a tento účes mi připomíná Kalifornii, odkud pochází moje rodina. A taky surfování, které mám ráda. Dobře se hodí k mému přirozenému stylu, a to jak ve dne, tak i na večer.
 
Jaké jsou Vaše zvyky, co se vlasů týče?
Vždy jsem měla stejný účes a asi i vždycky budu. Mojí koloristkou je Sarah Spratt, které plně věřím. Každé dva měsíce mi vytváří přirozenou popelavou blond, které je těžké dosáhnout.
 
Jakou nejlepší radu jste dostala od kadeřníka?
Používat šampon Silver ze Série Expert pro neutralizaci tónů a podporu přirozené zářivosti vlasů.
 
Proč jste si vybrala L’Oréal Professionnel?
L’Oréal Professionnel si spíš vybral mě a já jsem na to moc pyšná! Je ctí stát se tváří tak ikonické značky. Ženu L’Oréal Professionnel si představuji trochu jako sebe – nepotřebuje moc, aby se cítila krásná.

Související články