Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >

Cartier LA PANTHÈRE – nová vůně pro ženy

Komerční článek - S tímto uvedením otevřeme dveře do snu Cartiera. Cartier vytvořil svého prvního Pantera v roce 1914. V průběhu let odhaloval Pantera v různých podobách, a nastínil tak dokonalou kreativitu Domu Cartier.

Redakce Marianne | 21. 04. 2014

Propagace firmy. Marianne.cz není jeho autorem a nemá vliv na jeho obsah.


Jak všichni víte, parfémy jsou vyráběny k vytvoření emocí a vyprávění příběhů. La Panthère je reinterpretací parfémového mýtu Pantera v 21. století!

Screen_shot_2014-03-26_at_12.20.55

Mýtus psaný Theophrastus

„Ze všech zvířat je panter jediný, který od přírody voní. Panter šíří vůni příjemnou všem ostatním zvířatům; loví tak, že se ukryje a vyčkává, než se ostatní zvířata přiblíží, přitahována jeho vůní.“  Příběh, který vám povíme, bude hra o okouzlení mezi ženou a mužem! A naše Panter žena bude ztělesněna ERIN WASSON. Erin Wasson je americká modelka a stylistka, narozená v Texasu. Je jí 30 let. Tato velice nekonvenční modelka, která ztělesňuje ženskost, až doposud pracovala s mnoha známými fotografy a pravidelně se objevuje na předních stranách známých módních magazínů. Volná a nespoutaná, se lstivou ušlechtilostí uchvacuje celý svět při prvním pohledu.

Flakon s překvapením

Na první pohled je flakon jako symbol. Symbol Domu Cartier a jeho hodnot. Flakon velice rychle odhalí své překvapení. Je vyřezávaný zevnitř a to je pravá inovace v oboru! Tvar v útvaru uvnitř flakonu parfému, všichni designéři o tom snili, ale jen Cartier uspěl a vytvořil tento design.

La Panthère je vůně určená pro ženy, ze kterých dýchá vášeň a mají instinkt pro svobodu. Skvělé milenky, které svádějí svou nezávislostí. Milující ženy, které žijí v napětí mezi láskou a svobodou.

La Panthère je lstivá květinová vůně – květinová se zářivou gardénií. Gardénie je populární mezi vůněmi, protože je jak smyslná, tak trošku ovocná a velice svěží. Její vůně je jemná, něžná a lehká, což je vyjádření velice jemné a delikátní kůže, která zachytila horkost slunce… To je důvod, proč předvádíme gardénii v této jemně oranžové barvě raději než v běžné bílé…

fs327037_s-krabickou_72dpi

Lstivá s tóny pižma a svěžesti

Gardénie samotná není tak smyslná, jak potřebovala Mathilde pro La Panthère, a tak zdůraznila živočišný aspekt pižmem, které je pro ni nejsmyslnější ingrediencí. Mathilde ráda říká, že pižmo je více než vůně, je to textura: samet či velice měkké narůžovělé peří nebo možná velmi sametová zvířecí srst, při které si nemůžete pomoci a musíte se jí dotknout a to přidává veškeré závislosti moc!

Vůni zakoupíte exkluzivně v síti parfumerií Douglas nebo na http://eshop.salonweekend.cz/parfemy/cartier/la-panthere-damsky/

Související články