Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >

Jarní Dny Marianne 2024 jsou tady – na co se letos můžete těšit?

Jarní Dny Marianne 2024 jsou tady! Potřebujete na jaře oživit šatník, pořídit kosmetiku, která se na teplé dny hodí, nebo už dlouho pokukujete po nějaké vychytávce do domácnosti, kterou jste si zatím odpírali? Nákupní svátek letošního jara přichází. Dny Marianne navíc letos potrvají o den déle, a tak budete mít na výhodné nákupy opravdu dost času! Zapište si do diáře datum 12.4.-15.4.

Klára Novotná | 14. 03. 2024

Kdy budou dny Marianne 2024?

Zapište si do diáře datum 12.4.-15.4. Prodloužené nákupy, během kterých slevy dosáhnout až 50 %, nejsou jedinou letošní novinkou. Těšit se můžete i na rozšířenou sekci slev na elektroniku, exkluzivně od Datartu, ale i zlaté kupony. Ty zajistí ještě atraktivnější zboží za výhodnější ceny. Generálním partnerem letošního ročníku Dny Marianne je Mastercard. 

Jak získat slevové kupony Dny Marianne 2024?

K tomu, abyste si koupili přesně to, po čem toužíte (a pochopitelně i něco navíc) potřebujete slevové kupony nákupní akce Dny Marianne. Jak k nim ale přijdete? Možností je hned několik – buď si koupíte dubnová vydání časopisů Marianne (v prodeji od 14. března), anebo Marianne Bydlení, Marianne Venkov a Styl (v prodeji od 20. března). Využít můžete i oblíbenou mobilní aplikaci, tu si můžete stáhnout zdarma zde. Slevové kupony v aplikaci se aktivují za poplatek. 

Info ikona
Dny Marianne

Letošní novinka: Marianne E-lounge v mobilní aplikaci 

Mimochodem v naší aplikaci se dozvíte i podrobnosti o další letošní novince. Připravili jsme pro vás Marianne E-Lounge, kde si můžete vybírat odměny ve formě e-dárků. Stačí nahrát během Dnů Marianne od 12.-15. dubna pět faktur nebo účtenek za své nákupy a můžete si vybrat e-dárek! Podmínky a vše potřebné najdete v sekci „profil“ v aplikaci. 

Navštivte populární Marianne Lounges na Dnech Marianne 2024

Dárek však dostanou i ti z nás, kteří fandí více než online nákupům těm fyzickým. I tak si pět účtenek ze zapojených obchodů schovejte a doneste je do Marianne Lounges. Najdete je v Praze (Centrum Černý Most, Metropole Zličín, Westfield Chodov), v Hradci Králové (Futurum), v Plzni (OC Olympia), v Brně (NC Královo Pole), v Liberci (OC Nisa). Marianne Lounges mají otevřeno od 9.00 do 21.00 hodin. 

A o jakých dárcích že je řeč? O skutečně lákavých! Připravena jsou překvapení od značek ANNA BRANDEJS®, BeastPink powered by GymBeam, Mustela®, Cans, Finish, Kores, Kvitok, Oxalis čaj&káva, Air Wick, Tescoma, WILKINSON SWORD nebo WITTCHEN a mnoha dalších. A Dny Marianne nezapomínají ani na nejmenší zákazníky, které určitě potěší hračky značek MGA ́s Miniverse a BABYBorn. 

Info ikona
taška Dny Marianne

Ikonická taška Marianne v zelené barvě 

Nepřijdete ani o oblíbenou tašku, která ke Dnům Marianne neodmyslitelně patří, letos bude v zelené jarní barvě! I tu získáte v Marianne Lounge, kde musíte předložit kupon z tištěné kuponové knížky nebo z mobilní aplikace. Ostravští zákazníci mohou tašku získat ve výdejně dárků v prodejně Datart v OC Futurum. 

A aby těch překvapení nebylo málo, v každé zelené tašce na vás budou čekat drobné dárečky a vzorečky od našich partnerů.  

Věříme, že se už teď těšíte na nejoblíbenější část roku – výhodné nákupy s kupony Dny Marianne. Všechny aktuální informace najdete na webové stránce dnymarianne.cz.

Mohlo by se vám líbit

Dny Marianne jaro 2024

Dny Marianne jsou tady! Nově nakupujte až do pondělí! Od 12. do 15. dubna na vás čeká více než 440 nabídek se slevami až 60 %, 4 dny plné nákupů, slev a skvělých dárků!
marianne.cz

Související články

Rodina a děti

<span>Jako umění žonglovat: Jak skloubit kariéru s mateřstvím?</span>

Jako umění žonglovat: Jak skloubit kariéru s mateřstvím?

Životní styl

<span>Temná strana optimismu: Proč se vždy nevyplácí myslet pozitivně?</span>

Temná strana optimismu: Proč se vždy nevyplácí myslet pozitivně?

Krása

<span>Toužíte po delších vlasech? Máme pro vás seznam vitamínů, které vám s jejich růstem mohou pomoci</span>

Toužíte po delších vlasech? Máme pro vás seznam vitamínů, které vám s jejich růstem mohou pomoci

Cestování

<span>Cestujeme po Česku: Kam na výlet za roztomilými zvířátky?</span>

Cestujeme po Česku: Kam na výlet za roztomilými zvířátky?