Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Chtějte pro svoji pleť to nejlepší!

Info ikona
Nuance

Nezáleží, kolik je vám let. Vždy pro sebe a svou pleť chtějte jen to nej — včetně kvalitní a účinné kosmetiky. Tu vám pomohou vybrat odborně vyškolené dermoporadkyně z lékáren Dr.Max.

Promotion | 2. 05. 2022

První známky stárnutí

Mezi 30. a 40. rokem života se začínají objevovat viditelnější vrásky, pleť ztrácí podkožní tuk a kolagen. Proto je důležité dodávat hydrataci, regeneraci a anti-ageing péči. Zvýšená pozornost by měla být věnována i oblasti krku a dekoltu. Řada Nuance Magical Anti-Ageing Complex takovou péči poskytuje. Díky obsahu aktivních látek včetně Padinami'" pomáhá předcházet vlivům stárnutí pleti. Vyzkoušejte jedinečnost účinků meruňkového oleje a extraktu z pomerančů a granátových jablek.

 

Když si pleť žádá nejen hydrataci, ale také zjemnění

Kolem 45. roku života bývají patrnější i hlubší vrásky, kontury obličeje povadají, mnohem více ubývá kolagenu, a na stavu pleti se může projevovat i kolísání hormonů. Při péči o pleť je potřeba dbát na hydrataci, lifting a používat kosmetiku pro zjemnění a elasticitu pleti. 

Péče o krk a dekolt by měla být součástí každodenního rituálu. Nuance Absolute Caviar and Pearl je řada s bohatým komplexem přírodních aktivních látek a obsahem vitaminu A a E, které poskytují pleti vše nezbytné. Pomáhá s vypnutím pleti a přispívá k její obnově a rozjasnění. Vyzkoušejte lehký dotek luxusu díky obsahu výtažku z kaviáru a extraktu z perel.

Info ikona
Nuance

Extra péče pro zralou pleť

Zralá pleť kolem 50. roku se projevuje poklesem kontur obličeje a výraznějšími vráskami. Kvůli hormonálním změnám dochází ke ztrátě hydratace a pružnosti pleti. Řada Nuance Magical Supreme Lifting díky komplexu přírodních aktivních látek pomáhá zmírnit vrásky, vyplňuje pleť, dodává výživu a regeneruje. Vyzkoušejte také unikátní zlatou masku, která díky obsahu výtažku z jantaru působí jako silný antioxidant, má jemnou konzistenci a výborně se nanáší. Pleti poskytnete komplexní péči pro rozjasnění a pocit komfortu.

Značka Nuance je exkluzivně k dostání v lékárnách Dr.Max a na e-shopu dr.max.cz.

Info ikona
Nuance

Tip: Nevíte, jak o svou pleť pečovat a jaká kosmetika pro vás bude ta pravá? Navštivte dermocentra v lékárnách Dr.Max, odborně vyškolené dermoporadkyně provedou bezplatnou diagnostiku pleti, a na základě výsledků doporučí vše potřebné pro vaši pleť.

Měření