Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Vyzkoušeli jsme oční krém, který miluje i Lily Collins

Info ikona
pleť

Jsou vaše oči z věčného koukání do počítače unavené a na pleti je to znát? Pozorujete první vrásky či ochabování pokožky? Zakročte tou nejúčinnější zbraní.

Promotion | 31. 05. 2021

Věděli jste, že pokožka okolo očí je v průměru třikrát tenčí než na zbytku obličeje? V této oblasti totiž neustále pracuje 22 svalů a není nic výjimečného, že oko mrkne zhruba 10000krát denně. Kvůli nedostatečné produkci lipidů zde navíc dříve dochází ke zhoršení fungování kožní bariéry, a proto oblast očí vyžaduje zvláštní péči. Kromě toho unavené oční okolí, stejně jako první vrásky v těchto místech jako první způsobí, že vypadáte starší.

Značka Lancôme proto vzala všechny poznatky o mikrobiomu, které získala při vývoji svého slavného séra Advanced Génifique, ještě je vylepšila a vytvořila z nich oční krém Advanced Génifique Yeux. Jeho složení je obohacené ještě o unikátní komplex sedmi probiotických a prebiotických frakcí, které prokázaly ty nejlepší účinky v péči o specifickou oblast očního okolí.

Info ikona
Lancôme

Mladší vzhled za 7 dní

Protože krém obsahuje také kyselinu hyaluronovou, derivát vitamínu C (vitamín CG) a směs dalších aktivních látek, můžete se spolehnout, že spolehlivě hydratuje, vyživí a zpevní tenkou, citlivou a zároveň extrémně namáhanou pleť kolem očí. Kromě toho pokožku chrání před škodlivými vlivy vnějšího prostředí a také ji zbaví tmavých kruhů. Mladší a projasněnější vzhled přitom získáte už za sedm dní pravidelného používání.

Potvrdí vám to herečka Lily Collins, která se rovnou stala jeho ambasadorkou, ale také české ženy, kterým jsme dali tento oční krém vyzkoušet. Co na něj říkaly?

Karolína Wernerová, influencerka

“Legendární sérum Lancôme Advanced Génifique znám velice dobře a dám ruku do ohně, že funguje. Proto jsem se nemohla dočkat, až zkusím oční krém na stejné bázi. Zkusila a je to potvrzeno! Účinný oční krém proti prvním příznakům stárnutí má příjemnou texturu, která se okamžitě vstřebá a hydratuje pleť během dne i noci.“

Jana Lhotová, Lancôme National Makeup Artist

„Oční krém Advanced Génifique používám přes dva měsíce a musím říct, že mě příjemně potěšil. Má lehkou gelovo-krémovou texturu bez přehnané parfemace, čehož si u péče velmi cením. Navíc se krásně vstřebá do pokožky a dodává mi pocit dostatečné hydratace očního okolí, což je to nejdůležitější, co každá žena potřebuje.“

Jak aplikovat, abyste dosáhli maximálního efektu?

Nejprve důkladně vyčistěte pleť. Naneste malé množství očního krému na konečky prstů a jemnými krouživými pohyby naneste na oční okolí až k vnějšímu okraji očí - nejen v oblasti pod okem, ale i na víčku. Opakujte třikrát. Rychlým poklepáváním konečky prstů na oční okolí pomáháte stimulovat pleťové buňky a zároveň absorbovat co největší množství krému. Krém používejte ráno i večer.

Více informací najdete ZDE.

Lancôme