Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Péče, která vrací pleti krásu? Vyzkoušejte ji na vlastní kůži!

Info ikona
Péče o zralou pleť

Samozřejmě že každá pleť je trochu jiná a známky stárnutí se projevují u každého jinak. Právě proto chceme, abyste intenzivní efekt kosmetické řady Nuance Absolute Caviar and Pearl určené pro ženy okolo 45. roku, otestovala na vlastní kůži. Balíček s přípravky pošleme 15 z vás! Přihlásíte se o ně?

Promotion | 30. 05. 2022

O řadě Nuance Absolute Caviar and Pearl

Zhruba po 45. narozeninách začíná pleť uvadat, kontury tváře klesají a pleť působobí unaveně. V období menopauzy je navíc výrazná ztráta hydratace i pružnosti, čímž se prohlubují vrásky. Proto je důležité poskytovat hydrataci, více živin, liftingovou péči a zaměřit se intenzivněji také na oblast krku a dekoltu. Pro pleť v tomto období je zaměřená řada Nuance Absolute Caviar and Pearl. Její přípravky pomáhají k rozjasnění, dodávají výživu, hydrataci a pomáhají k udržení mladistvého vzhledu.

Pojďte ji s námi otestovat!

15 z vás se nyní může těšit na balíček obsahující: Denní, noční, oční krém a sérum z řady Nuance Absolute Caviar and Pearl. Tato ucelená řada poskytuje pleti komplexní péči proti jednotlivým známkám stárnutí. Účinné látky jsou obsaženy ve vysoké koncentraci, a splňují farmaceutický stupeň čistoty. Použité ingredience jsou šetrné, pleti prospívají a nezatěžují ji. Všechny aktivní látky jsou přírodního původu. Přípravky značky Nuance jsou k dostání v lékárnách Dr.Max a na e-shopu www.drmax.cz.

Jak se přihlásit k testování?

Níže vyplňte formulář, čímž se jednoduše zaregistrujte (udělejte to však nejpozději do 10. 6. 2022). Tak hodně štěstí, ať se právě vy ocitnete mezi testujícími!

Měření