Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Povyšte svoji pleťovou rutinu v rituál: S perlami a kaviárem!

Info ikona
Nuance Absolute Pearl & Caviar

Potýká se vaše pleť s vráskami? Je mdlá a potřebuje hydrataci? Dopřejte jí výjimečnou vyživu, ale bez zbytečného zatížení. Řada NUANCE ABSOLUTE CAVIAR AND PEARL, kterou najdete v lékárnách Dr.Max, obsahuje přírodní perly, výtažky z kaviáru a bude pro vaši pleť doslova lahůdkou.

Promotion | 15. 07. 2022

Řada nabízí pleťové sérum, dva druhy denního krému, noční a oční krém s anti-age účinky a hydratací. Všechny přípravky Absolute Caviar and Pearl vás překvapí svým složením.

Sérum, které je vhodné pro všechny typy pleti, obsahuje vzácné extrakty z perel Pearlami®, o čemž se díky skleněné nádobce každé kapsle můžete pouhým okem přesvědčit. Proč právě takové balení? Unikátní technologie zapouzdřených perel pleťového séra chrání účinné látky, které aktivuje těsně před použitím. Po samotném nanesení se účinné látky na pleti rozpouštějí a postupně uvolňují. Klíčovou surovinou pro extrakt Pearlami® jsou ovšem ve vodě rozpustné proteiny z tahitské černé perly (Pinctada Magaritifera). Není vám jasné, v čem přesně se oproti běžně používaným japonským ústřicím liší? Pearlami® je 100% přírodní, vysoce jakostní účinná látka, při jejímž užití umí sérum Nuance Absolute Caviar and Pearl nastartovat v pokožce obdobný proces, jaký ústřicím umožňuje opravu poškozené schránky. Pomáhají ale i další složky, například Lipidami®, výtažek z kaviáru – vajíček jesetera sibiřského. (K jejich získávání, i získávání tahitských černých perel dochází samozřejmě s největším respektem k životnímu prostředí.) Komplex omlazujících látek pak stimuluje přirozenou obnovu pleti, dodává výživu a potřebnou hydrataci. Spolu s dalšími aktivními látkami (z chlorely, spiruliny, červeného jetele Amiporine®, Protectami®) působí díky systému CELLULAR AGE na pleť omlazujícím účinkem.

Síla denních krémů Nuance Absolute Caviar and Pearl

Denní krémy Nuance Absolute Caviar and Pearl stejně jako sérum obsahují vzácné extrakty z perel a kaviáru a komplex dalších aktivních látek. Pro suchou pleť je určená varianta, která dodá výživu, zklidňuje a zanechává ji hedvábně jemnou. Krém pro normální a smíšenou pleť vyživuje a zároveň hydratuje sušší části pleti. Díky účinným látkám přípravky poskytují pleti zjemnění, vyhlazení a ochranu před vnějšími nepříznivými vlivy.

Noční péče pro pevnější pleť

Jemný noční krém Nuance Absolute Caviar and Pearl účinně posiluje pevnost a pružnost pleti. Aktivní látky ji intenzivně vyživují a regenerují právě v době, kdy vy se oddáváte spánku. Po probuzení je pleť svěží, báječně odpočinutá a rozjasněná.

A nezapomínejte ani na oční krém...

Lehký oční krém Nuance Absolute Caviar and Pearl pečuje o pokožku kolem očí. Používejte ho ideálně dvakrát denně, ráno a večer do očního okolí pomocí prstů jemně vklepejte malé množství krému. Přípravek pomůže zjemnit  vrásky okolo očních partií a váš pohled bude mladistvější a jiskřivější!

Všechny přípravky Nuance Absolute Caviar and Pearl jsou k dostání v lékárnách Dr.Max a na e-shopu www.drmax.cz.

Měření