Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Dopřejte si detox vlasů jako Dara Rolins

Info ikona
Dara Rolins

Zdá se, že Dara Rolins právě prožívá “time of her life”. Má nového přítele, nedávno přišla s kolekci svých riflí, a ještě k tomu to vypadá, že popírá všechny přírodní zákony stárnutí. Jak to, že vypadá tak skvěle? A proč se rozhodla pro detox vlasů? Toto je rozhovor z kadeřnického křesla.

Promotion | 31. 01. 2022

Daro, nedávno jsi měla narozeniny, jak si slavila?  

Strávila jsem je v rodinném kruhu. Skoro před každou oslavou si říkám, že pozvu kamarády a uděláme večírek, ale nyní i kvůli komplikované době, se to opět nepovedlo, ale vlastně mi to vůbec nevadí. Velká oslava mě totiž čeká až příští rok. To budou kulatiny a mejdan si určitě nenechám ujít. 

Ty jsi takový jedinečný případ a zmiňovat u tebe věk je vlastně lichotka. Vypadáš totiž skvěle!  

Já s tím tedy také nemám problém, jako mají některé ženy. Beru to jako fakt, cítím se dobře a s hrdostí říkám, že patřím do skupiny žen, které dokazují, že věk je opravdu jen číslo. Mám kolem sebe ale také mnoho dalších žen, které jsou pro mě inspirací a vypadají skvěle. Důležité je mít mladou hlavu a být akční. Navíc musím říct, že mám obrovskou výhodu, protože mám v týmu spoustu mladých holek a trávím s nimi spoustu času. I ony mě udržují v takovém pozoru a v pohybu.  

Podívejte se, jak se Dara rozhodla vlasům odlehčit od nahromaděnýh kovů a dopřát jim službu Metal Detox od L'Oréal Professionnel:

S novým pokračováním Sexu ve městě stále častěji slyšíme, že padesátka je nová třicítka, ale musím říct, že herečky už nevypadají úplně nejlépe, a zdá se, že některé to přehání i s úpravami, kde si myslíš, že je ta hranice? 

Musím říct, že velkým nepřítelem je v tomto věku světlo a kamera a vychytat ten správný úhel je s přibývajícím věkem stále náročnější. To, že nestárneme je samozřejmě nesmysl. Akorát některým ženám stárnutí sluší méně a některým více. Ne každý s tím umí s noblesou pracovat. Někdo se toho moc bojí a potom s věkem až nevkusně válčí. Spíš se z nich pak stávají karikatury a jsou k smíchu. Já neříkám, že si také nepomůžu a mám pár věcí, které jsou takzvaně vyladěny a nejsou “made by nature”, ale myslím si, že neblbnu a neztratila jsem soudnost. Nedělám nic, co by znatelně měnilo mé rysy, můj obličej, značku. Prostě Daru jako takovou. Řekla bych, že to bude problém i žen, ve zmiňovaném seriálu. Já jsem tedy viděla jen ukázky a musím říct, že v pár momentech jsem se úplně zhrozila. 

Přijde mi, že nyní prožíváš “time of your life”. Představila jsi novou značku džín, přišla jsi na trh s parfémy a jsi i čerstvě zamilovaná... 

Musím říct, že všechny životní etapy, a to i ty komplikovanější, mě nějakým způsobem formovaly. I během těch těžkých jsem přišla na spoustu věcí, které bych si nikdy neuvědomila, kdyby bylo vše zalité sluncem. Takže ano, nyní prožívám krásné období, ale to, že si ho umím užít, je zapříčiněno i tím, že jsem si v minulosti prošla i těmi složitějšími a spoustu věcí jsem přehodnotila. Jsem maximálně šťastná. 

Info ikona
Metal Detox

Chceš nám něco povědět o Pavlovi?  

O tom mluvím jen se svými kamarády. A hlavně myslím, že oficiálně a veřejně bylo řečeno přesně to podstatné, co jsme chtěli oba. Že jsme spolu, že se milujeme a že on sbalil mě, ne já jeho (smích) a všechno ostatní si chceme nechat co nejvíc pro sebe. Jsme ale připravení na to, že nějaké informace budou průběžně prosakovat... Už ale ne od nás. 

Přelom roku je vždy restartový. My jsme se spolu sešly v kadeřnictví, kde ti právě dělají detox vlasů řadou L'Oréal Professionnel Metal Detox. Dodržuješ nějaké detoxy? 

Teď nastane antidetoxní období vánočních svátků, cukroví a obžerství a detox přichází hned z kraje nového roku. Všichni - a já zejména, protože jsem dost pod drobnohledem - potřebují opět. Dostat do formy. Většinou to dělám tak, že v lednu odjíždím na měsíc až dva na Bali. Teď se mi to ale moc nedaří. Tam jde detox úplně sám a je naprosto přirozený. Piju ovocné šťávy, cvičím jógu, mám čistou hlavu... Jde o takový detox duše i těla. Dnes jsem se navíc rozhodla pro detox vlasů, protože jsem své kadeře v poslední době hodně zanedbávala.  

Info ikona
Metal Detox

V čem spočívá kadeřnická služba Metal Detox od L'Oréal Professionnel? 

Jde o inovaci, co se týče zesvětlování či barvení vlasů. Kadeřníci zjistili, že se uvnitř jednotlivých vlasových vláknech usazují kovy, které se dostávají do vlasů z vody během mytí. Ty způsobují, že dochází k nespolehlivému výsledku barvení a následnému lámání kadeří. Proto L’Oréal Professionnel Paris vyvinul speciální protokol s molekulou, která je dostatečně malá na to, aby cíleně působila na kovy uvnitř vlákna: Glicoamine. Jakmile je uvnitř, silně přilne ke kovu a neutralizuje ho. Následná péče takto zneutralizovaný kov z vlasu vymyje a uzamkne vlasové vlákno tak, aby se předešlo jeho návratu. A tak vznikl Metal Detox. Pro moje blond vlasy je tím pádem dokonalý.

Jaké máš nejčastější problémy s vlasy? 

Jedno slovo: konečky! (Smích.) 

Pokud chcete i vy svým vlasům dopřát ten pravý detox od kovů, najděte si ten nejbližší profesionální salon ve svém okolí na www.salon-expert.cz.