Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Kim Kardashian West čelí kritice, kvůli narovnávání vlasů své dceři North

Americká profesionální celebrita Kim Kardashian ví, jak upoutat pozornost. A to nejen na sebe, ale i na svou dceru North.

Markéta Vörös | 22. 06. 2018

Jen den před pátými narozeninami její dcery se spolu vydaly do města na zmrzlinu. Samozřejmě se hned ocitly před objektivy fotografů. Kim, klasicky jako vždy, byla dokonale upravená a její dcera rozhodně nezůstala pozadu. Ve svítivě růžovém kompletu byla nepřehlédnutélná. Stejně jako se svými rovnými vlasy staženými do culíku, což rozpoustalo na sociálních sítích vlnu nevole .

cjsdfsdf
Photo: Getty Images

Její tak nádherné a přirozeně kudrnaté vlásky byly pryč a North se to očividně líbí, protože to není první fotka, kdy byla viděna s narovnanými vlasy.

Příznivci Kim se jí zastávají a hlásají "No a co, že má narovnené vlasy. Všichni nosíme narovnané vlasy!" zatímco jiní s opovržením dodávají "Je to smutné, vždyť je ještě dítě."

dgg
Photo: Getty Images

Asi se v Hollywoodu jedná o trend, protože Kim rozhodně není první. Před několika lety se vyrojily tyto otázky u herečky Halle Berry, která své dceři Nahle vlasy nejen rovnala, ale nechala jí udělat melíry. Byla v tom samém věku, v jakém je jedno z nejsledovanějších dětí světa - North. 

Co myslíte, zatahuje Kim svou dceru do tajů kosmetiky moc brzy?