Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Spása pro pomalu uvadající pleť? Konečně k dostání!

Info ikona
Revitalift Laser Retinol + Niacinamide Pressed-Cream

Zhruba po 40. roce se vrásky prohlubují. Mění se i tón pleti, která může najednou působit nejednotně a potýkat se s pigmentovými skvrnami. Ubývají v ní totiž biologické složky typu kolagen, kyselina hyaluronová nebo elastin, které jí dosud napomáhaly k udržení mladistvého vzhledu. Nic ale není ztracené, protože L´Oréal Paris teď přináší řešení.

Promotion | 16. 05. 2022

Revitalift Laser Retinol + Niacinamide Pressed-Cream je převratná novinka laboratoří L´Oréal Paris založená na retinolu a niacinamidu. Kde se tyto látky vzaly? Retinol, nebo vitamin A, je v poslední době hojně skloňován hlavně díky jeho účinkům při korekci vrásek a sjednocení pleti. Nicainamid, nebo chcete-li vitamin B3, je čím dál oblíbenější složkou pro projasnění pleti a její zdravější vzhled. Jde o aktivní antioxidant s protizánětlivými vlastnostmi, který pomáhá korigovat tvorbu melaninu. Dalšími účinnými složkami Revitalift Laser Retinol + Niacinamide Pressed-Cream jsou kyselina hyaluronová, peptidy a glycerin. Na silném efektu retinolu se shodují i odborníci, kteří na něj nedají dopustit. „Máte-li hlubší vrásky a nejednotnou texturu pleti, je retinol ideálním pomocníkem,“ potvrzuje MUDr. Lucie Rajská, PhD s podrobnějším vysvětlením: „Působí hluboko ve strukturách pleti, napomáhá obnově buněk, a tím pádem i pomáhá zlepšit i texturu pleti. Pleť potom působí hladší i pevnější. Dále podporuje tvorbu kolagenu, kyseliny hyaluronové a elastinu, čímž dodává pokožce pevnost.“

Info ikona
Revitalift Laser Retinol + Niacinamide Pressed-Cream

Jak s retinolem začít? Pěkně postupně!

Ač se jedná o téměř zázračné složky, dermatologové zároveň nabádají, že každá pleť potřebuje svůj čas a zvláštní okolnosti, než si na retinol zvykne. I z toho důvodu je balení produktu opatřené hygienickým dávkovačem pro přesnou dávku krému, který v kombinaci s účinnými látkami napomáhá k viditelné redukci vrásek, přičemž také jedním tahem sjednocuje tón pleti. A jak tedy postupovat? „Po dobu prvního týdne zkuste krém použít dvakrát – vždy jednu dávku na obličej a druhou na oblast krku, vynechte oční okolí. Druhý týden stejný postup opakujte obden, třetí týden je možné již produkt používat denně. V průběhu používání produktu s obsahem retinolu je nutné se vyhnout nadměrnému slunečnímu záření a přes den používat přípravky s UV filtry. V průběhu používání produktů s retinolem je běžné, je-li pleť zpočátku začervenalá, lehce pálí či je sušší. Pokud k tomu dojde, je vhodné retinol několik dní vynechat a poté jej používat méně často,“ nabádá dermatoložka Lucie Rajská. 

Info ikona
Revitalift Laser Retinol + Niacinamide Pressed-Cream

Ověřeno klinickými studiemi i skutečnými ženami

Jedinečné účinky Revitalift Laser Retinol + Niacinamide Pressed-Creamu byly klinicky ověřeny nezávislou institucí. Ta ukázala, že již po prvním použití je pleť hydratovanější, jemnější a o dost hladší. Hluboké vrásky jsou redukovány a pleť je intenzivně sjednocena již za 14 dní. Po pravidelném používání je pleť zářivá a působí mladší. A názor spotřebitelek, které novinku testovaly? Více než 90 % jich tyto pozitivní závěry potvrdilo. Teď je řada na vás. Produkt seženete zde: https://www.notino.cz/loreal-paris/revitalift-laser-hydratacni-nocni-krem-proti-vraskam/.

 

Měření