Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Jak ochránit vlasy před sluncem?

Info ikona
vlasy

Už jste přemýšlela nad tím, jak nejlépe ochránit vlasy před negativními vlivy slunečního záření? A co si sbalit s sebou na dovolenou, aby nebyly vlasy po návratu lámavé, suché a bez známek života? Máme pro vás elegantní řešení, které nejenže bude chránit vaši kštici před slunečními paprsky, ale zároveň bude předcházet jejich šedivění.

Promotion | 6. 06. 2021

Určitě si vybavujete momenty, kdy balíte věci na dovolenou a přemýšlíte, který slamák zabalit. Nebo radši kšiltovku? Anebo zkusím ještě narychlo koupit nějaký vhodný sprej do vlasů? Každá z nás si chce užít dovolenou bez stresů a bez neustálého přemýšlení, jestli už ten slamák není old-school. Jestli se ta kšiltovka nehodí spíš na beach volejbal. Anebo jestli nebudu mít po tom spreji celý den mastné vlasy. Řešení je zdánlivě jednoduché a bude vás bavit!

Značka Revalid®, která je založena na vědeckém výzkumu, inovacích a špičkové expertíze právě přichází na trh s novinkou ve vlasové péči, která dovede i částečně zabezpečit úlohu opalovacího krému. Produkty Revalid® Anti-Aging Shampoo a Revalid® Anti-Aging Fluid totiž obsahují inovativní aktivní složku DN-AgeTM a extrakt z protěže alpské. Tyto dvě účinné látky mají velmi silné antioxidační a protizánětlivé účinky a mají schopnost chránit naši DNA před poškozením. Právě to jsou zcela zásadní účinky v boji proti vlivům UV záření. Produkty Revalid® Anti-aging chrání pokožku hlavy před buněčným poškozením způsobeným UV zářením.

A proč se produkty vlastně jmenují Anti-Aging? Účinné složky chrání pokožku hlavy před předčasným stárnutím. To znamená, že na jedné straně předchází šedivění vlasů a na straně druhé chrání před negativními vnějšími vlivy, jako je znečištěné ovzduší anebo právě negativními vlivy UV záření. Účinná složka DN-AgeTM má navíc prokázaný účinek jak in-vivo, tak in-vitro.

Obecně se doporučuje udělat si podobnou měsíční kúru 2 - 3krát do roka. Ideálně na konci zimy, v létě a pak opět před nástupem chladnějšího počasí. Vaše vlasy tak budou na přicházející klimatické změny perfektně přichystané a jen tak je něco nezaskočí.

Použití obou výrobků je velmi jednoduché. Šampon se klasicky nanese a vmasíruje do mokrých vlasů. Je ale vhodné ho nechat alespoň minutku působit a následně důkladně spláchnout. Fluid se oproti tomu vmasíruje do vlasů a pokožky hlavy, ale neoplachuje se. Můžete ho tak nechat působit třeba celou noc.

Tak kam letos s váma pojedou?

Více informací o produktech najdete na www.revalid.cz

Produkty pro krásné vlasy!