Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Všechny odstíny úspěchu Hanky Vagnerové

Info ikona
Hanka Vagnerová pro Garnier

Neutuchající energie, sexy vlasy, okouzlující úsměv a především talent vžít se do jakékoliv role. To vystihuje herečku Hanku Vagnerovou. A právě tahle kráska se stala ambasadorkou značky Garnier — včetně řady pečujících barev Color Naturals. Co všechno má Hanka na svém profesním kontě a proč právě ona rezonuje s filozofií těchto barev na domácí použití?

Promotion | 23. 05. 2022

Hanka Vagnerová, herečka, která mluví několika jazyky, se před kamerou poprvé objevila ve studentském filmu FAMU-SEANCE FICTION. To se psal rok 2003. Do povědomí diváků se však dostala až rolí Evy v komediálním seriálu Horákovi (o tři roky později). Dnes ji ale máme nejspíš zafixovanou jako hvězdu stříbrného plátna. V kině jsme ji naposledy mohli vidět v komedii Matky a ve filmu Prvok, Šampon, Tečka a Karel. Pravidelně ale účinkuje také v letních Shakespearovských slavnostech. Ve svých devětatřiceti má tahle rodačka z Prahy nejen zářnou kariéru, ale přesně ví, co jí vyhovuje. Z toho důvodu i kývla na spolupráci se značkou Garnier a stala se tváří vyživující permanentní barvy na vlasy s dvojí ochranou, kterou si nemůže vynachválit.

 

Přírodní složení a oslňující lesk

Krémové složení barvy Color Naturals je bohaté na přírodní olivový olej, který proniká do struktury vlasů a dodává jim kvalitní péči již během barvení. Barva je přitom dlouhotrvající, vlasy jsou chráněny proti vysušování, a to až na 8 týdnů. Další plus barvy? Schopnost 100% krytí šedin. Závěrečná péče je navíc obohacena o 5 přírodních olejů: avokádový, olivový, karité, brusinkový a arganový. Vlasy ve výsledku vypadají zdravě, jsou hedvábné a jemné na dotyk. Řada Color Naturals je dostupná ve 35 odstínech. (Hančin oblíbený odstín je 10 – Ultra Blond, viz foto).

 

Info ikona
Hanka Vagnerová pro Garnier
Měření