Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Byt

Panelákový byt získal moderní severský nádech

Info ikona
Panelákový byt se proměnil k nepoznání

Špetka průmyslových detailů této proměny okořenila křehký obývák s kuchyní mladé rodiny na pražském Žižkově a k životu probudila severské linie.

Terezie Benoni | 19. 02. 2024

Panelákový byt na pražském Žižkově potřeboval provzdušnit a osvěžit, aby tu madá rodina – Markéta, Honza a jejich malý syn – mohla pohodlně bydlet a trávit čas. Původní dispozice je do značné míry omezovala a zařízení už si také zasloužilo obměnit, a to jak v kuchyni, tak v obývacím pokoji. Přišel čas na čerstvý start.

Galerie: Panelákový byt se proměnil k nepoznání
Mohlo by se vám líbit

Herec Štěpán Benoni nás exkluzivně pozval na návštěvu svého vysněného kanadského srubu na Šumavě

Splněný sen. Tak bychom mohli v jednoduchosti popsat bydlení herce Štěpána Benoniho a jeho ženy Vlaďky, kteří se před několika lety rozhodli opustit rušný městský život a raději pořídit dřevostavbu, dva psy a dva koně. Jaké výzvy na ně čekaly?
marianne.cz

Devadesátkový interiér musel pryč

Novou podobu bytu vymýšlela Markéta s pomocí designérky Andrey Beranové. Dispozici se rozhodly změnit, celý obývací prostor otevřít, prosvětlit a propojit. Kuchyňská linka nově získala praktičtější tvar písmene U, na podlaze je vinylová podlaha s dřevěným dekorem a růžová barva se tu potkává s industriální šedou.

Mohlo by se vám líbit

Klasicky zařízený byt rozzářily veselé tapety

Tapety je možné použít do malých i velkých místností, můžete jimi ozdobit jednu stěnu nebo pouze její část. Dokážou rozdělovat jednotlivé funkční zóny a samy o sobě fungují jako originální dekorace.
mariannebydleni.cz
Zdroj článku