Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Dům

Dokonalé místo pro romantický víkend

Info ikona
Rustikální staletý domek

Klasický domek v alžbětinském stylu poskytuje dokonalé kulisy k tomu, abyste zapomněli na všední starosti. Na severním pobřeží britského Carnwallu zažijete pravé kouzlo staré Anglie.

Terezie Benoni | 25. 09. 2020

Dokonale nedokonalá. Taková je chata nazvaná Sweetpea Cottage, která slouží k pronájmu. Jednoduchý domek zde stojí už dlouhá staletí, ale interiér uspokojí i dnešní náročné návštěvníky. Sweetpea Cottage se nachází ve starobylé vesničce Kestle Mill, pár kilometrů od divokého pobřeží Cornwallu. Interiér je zařízený ve svěžím rustikálním stylu s romantickými prvky. Dominantní jsou luxusní textilie, které staletou budovu příjemně zútulňují.

Vintage nábytek staré budově sluší

Domek je řešený klasicky. V přízemí je útulný obývací pokoj s krbovými kamny a pohodlným posezením. Je tu také koupelna a kuchyň, ze které můžete vejít na terasu. Venkovní posezení doplňuje rustikální altán, kde můžete trávit čas i za deštivých dní. V podkroví je hlavní ložnice zařízená v koloniálním duchu s velikou postelí. Je tu také dětský pokojík. Hlavní devizou tohoto malého domku je jeho autenticita. Vybraný nábytek i dekorace buď pochází z místních bleších trhů, nebo se jedná o nově vyrobené kusy, které se snaží věrně napodobit styl venkovských sídel 19. století. Tradiční kvalitní látky s florálními motivy jsou už jen třešničkou na dortu tohoto do detailů sladěného interiéru.