Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Byt

Třípokojový byt pro mladou rodinu v severském minimalistickém stylu

Info ikona
Kreativní třípokojový byt

Stačí se projít sedmdesátimetrovým bytem a rychle zjistíte, jací jsou jeho obyvatelé. Milují design, výtvarné umění, hudbu a čínskou kulturu. Jak se jejich záliby promítly v interiéru?

Terezie Benoni | 24. 10. 2020

Do sebemenšího detailu naplánovaný třípokojový byt skvěle řešené dispozice, takže poskytuje svým obyvatelům maximální komfort. Je tu velká hala, kuchyň s jídelnou, obývací pokoj, dětský pokoj a zasklený balkon. Dostatek úložného prostoru dopřál majitelům zařídit si interiér menšími solitéry a nepřemýšlet nad velkými skříněmi. Stylová kombinace materiálů, bílé prkenné podlahy, prosklené industriální stěny v kombinaci s moderními i dobovými dekoracemi, vytváří kreativní atmosféru plnou života.
 

Galerie: Kreativní třípokojový byt
Mohlo by se vám líbit

Bílá v kontrastu s tmavým nábytkem

Interiéru dominuje bílá barva, která je v kontrastu tmavými detaily. Tato hra začíná už v hale, kde na bílou podlahu navazuje zeď s šedou výmalbou. Z haly se dostanete na prosklený balkon s úžasným výhledem do zarostlého dvora. Díky infračervenému vytápění je možné balkon využívat po celý rok. Velká a vzdušná kuchyň s arkýřovými okny je neustále zalitá sluncem. Je v bílém dekoru s dřevěnou pracovní deskou. Velký jídelní stůl s polstrovanými židlemi nabízí pohodlné posezení i pro větší návštěvu. Obývací pokoj opakuje kouzlení s barvami. Bílá podlaha a bílý dřevěný obklad jedné zdi kontrastuje s tmavě šedou výmalbou nad pohodlnou tmavě hnědou pohovkou. Dekorace a drobnější nábytek je v černé barvě. Prosklená industriální zeď odděluje ložnici od obývacího pokoje. Za posuvnou stěnou v nenápadném bílém dekoru je schovaná šatna. Poslední místností je dětský pokoj, který je zútulněný tapetou s černými koníky.
 

Mohlo by se vám líbit

Zdroj: nestorfastighetsmakleri.se, @nestorfastighethetsmakleri