Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Byt

Ve stylovém mezonetu umístili kuchyňskou linku pod schody

Info ikona
Ve stylovém mezonetu umístili kuchyňskou linku pod schody

Mezonetové byty jsou bezesporu krásné, někdy ale může být oříšek, jak byt rozdělený do dvou pater zařídit, aby byl co možná nejpraktičtější a bydlení v něm bylo příjemné. Našli jsme interiér, kterým se můžete nechat inspirovat.

Terezie Benoni | 5. 07. 2023

Bývalá industriální budova ve švédském městě Malmö, byla před několika lety přestavěna na klasický bytový dům. Velké bytové jednotky střídají menší, tak aby každý zájemce našel to své. Kvůli velkoformátovým oknům jsou byty řešeny jako dvoupatrové mezonety, kdy okna tvoří celou jednu stěnu bytu. My se podíváme do interiéru o obytné ploše necelých padesát metrů čtverečních, který je dispozičně koncipovaný jako dvoupokojový.

Galerie: Stylový mezonet v Malmö
Mohlo by se vám líbit

Rodinný dům v minimalistickém skandinávském stylu nabízí vzdušnost i pohodlí

Mix útulnosti a pohodlí, dokonalý balanc mezi estetikou a funkčností. Takový je rodinný dům postavený u břehu jednoho ze švédských jezer.
marianne.cz

Hravá kuchyně a tmavá ložnice

Interiér bytu je víceméně otevřený, a tak je ideální pro pár nebo jednotlivce. Ze vstupní haly se dá vejít do koupelny, je zde také praktická šatna. Pak už se před vámi otevře hlavní obytný prostor. V přízemí bytu je kuchyně propojená s obývacím pokojem. Linka je šikovně umístěná pod masivním dubovým schodištěm. Po něm vystoupáte na patro, které slouží jako ložnice. Ta se nese v tmavém dekoru a je tak v kontrastu se zbytkem interiéru, který je ve světlých a pastelových tónech.

Mohlo by se vám líbit

Neměla na tapety, tak začala zdi malovat barvami

Místo malířského plátna používá zdi svého domova. Ty pod jejíma rukama znovu ožívají a spolu s okolním nábytkem rozehrávají zcela nové příběhy.
marianne.cz

Zdroj informací: Fantastic Frank, fantasticfrank.se

Zdroj článku