Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Inspirace

DIY: 15 nápadů na výrobu hraček z kartonu. Děti vás za ně budou milovat!

Karavan pro panenky vyrobíte z krabice od bot, papírových brček, odstřižků látek a kola uděláte z ruličky od toaletního papíru. Foto: Estefimachado.com.br

Začíná to už v batolecím věku, když si děti rozbalují první dárky – víc, než obsah je zajímá jejich obal. Karton je prostě ideální tvůrčí materiál a jestli vám domů zrovna doručili novou pračku/boty/pizzu, podívejte se do naší galerie, jak jednoduše se dá prachobyčejná krabice transformovat do hračky roku!

Anna Černotová | 26. 04. 2019

Také jste si jako malí dělali domeček pro panenky z krabice od bot nebo jste se s nadšením zabydeli v krabici od ledničky, jen co ji rodiče vybalili? Kartonové obaly jsou totiž ideální tvůrčí materiál a s trochou fantazie se dají proměnit třeba v kuchyňku na hraní, garáž pro autíčka nebo stolní fotbálek (ten nás vážně dostal). Hračky většinou nevydrží dlouho (záleží ale dost na kvalitě kartonu nebo lepenky, ty pevnější kousky snesou hodně), ale za to, ukázat dětem radost z tvůrčího procesu jejich výroba stijí. Tak se vzbrojte nůžkami, lepidlem, barvami a dejte se do toho – v naší galerii si vyberou rodiče holčiček i kluků, batolat i puberťáků!

Galerie: krásné a jednoduché DIY hračky z kartonu