Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Dům

Dům, kde odpočívali Genesis, Queen nebo Police

Info ikona
Do domu, kde odpočívali Genesis, Queen nebo Police můžete vyrazit na prázdniny

Pečlivý design, odvážně řešený interiér a extrémní pohodlí. To jsou základní rysy tohoto venkovského sídla, které vás přenese do jiného světa.

Terezie Benoni | 13. 06. 2022

Surrey je hrabství rozkládající se v Jihovýchodní Anglii. Sousedí s hrabstvími Sussex, Kent, Hampshire, Berkshire a regionem Velký Londýn. Právě okolní příroda dokonale doplňuje rustikální usedlost, kde budete chtít zůstat. Místo, kde dřív zněl rock 'n' roll od samého rána, kdy sem na soustředění jezdily kapely jako  Genesis, The Police nebo Queen, je nyní mnohem klidnějším místem. Dnes jsou prostory tohoto venkovského sídla k dispozici návštěvníkům, kteří si rádi posedí u krbu s knihou v ruce. Na své si přijdou i náročnější hosté, protože zde nechybí venkovní i vnitřní bazén, vířivka, studio určené ke cvičení jógy, kinosál, nebo venkovní kuchyně s grilem s výhledem do okolní anglické krajiny. Po večerech se můžete procházet v zahradách, které zdobí množství zajímavých soch. Na louce je dokonce úl a holubník.

 

Galerie: Rustikální usedlost v Anglii

Zapomeňte na každodenní starosti

V domě se pohodlně vyspí 12 hostů. V prvním patře jsou celkem 4 samostatné pokoje s koupelnou. Hlavní ložnice má extra velkou postel, otevřený krb, pracovnu a vlastní koupelnu s masážní vanou. Pak jsou tu ještě další 3 ložnice, které mají vlastní luxusně vybavené koupelny. Jedna z ložnic má tři samostatné postele, tak je vhodná jako dětský pokoj. V přízemí se nachází ještě jedna samostatná ložnice. V kuchyni ve venkovském stylu najdete velkou lednici s mrazničkou, lednici s nápoji, spíž, elektrický sporák a dvě myčky na nádobí. Rustikálně zařízenému interiéru dominují především původní trámy a nepřeberné množství křesílek, pohovek a polštářů. To vše vytváří podmaninou prázdninovou atmosféru, kde každá unavená duše načerpá znovu elán.

Zdroj informací: Unique Homestays (www.uniquehomestays.com)