Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Inspirace

Léto si žádá pořádné osvěžení!

Info ikona
Moderní spotřebiče

Tentokrát není řeč o ledovém drinku u bazénu, ale o spotřebičích, kteří vám zpříjemní váš každodenní život – nejen v úmorných vedrech během letních měsíců. Chceme se s vámi podělit o výhodnou akci, která ušetří váš rozpočet a vy tak za peníze navíc můžete odjet třeba na rodinný výlet.

Promotion | 10. 07. 2023

Možná právě vybavujete kuchyň, vypověděla vám službu stará lednice nebo jen máte zálusk na novou, prostornější a úspornější. Právě teď je ideální čas na pořízení nového modelu, protože k vybraným modelům ledniček získáte v prodejnách Datart klimatizaci v hodnotě 8 500 Kč pouze za 34 Kč. A to by byla škoda, kdybyste si takovou nabídku nechali ujít.

Určitě doporučujeme podívat se po beznámrazových ledničkách a mrazničkách. Tyto typy spotřebičů minimalizují tvorbu námrazy uvnitř chladícího prostoru, takže vytváří naproto ideální podmínky pro správné uchovávání všech dobrot, které díky tomu zůstanou déle čerstvé. Kromě toho šetří i váš čas, protože nemusíte odmrazovat lednice ručně a také peníze – tyto typy lednic a mrazniček jsou daleko úspornější, protože nespotřebovávají tolik elektrické energie. Stačí si jen vybrat typ, který nejvíce vyhovuje potřebám vaší domácnosti a můžete se radovat každý den z moderních funkcí.

Info ikona
Lednice

Podle typu vybrané lednice vám k ní v prodejnách Datart přibalí i mobilní klimatizaci Hisense. Klimatizace disponuje mimo jiné 3 rychlostmi, energetickou třídou A, časovačem pro nastavení provozu či nočním režimem s ohledem na váš klidný spánek. Určitě oceníte i dopravu zdarma. Stačí si vše jen objednat a z pohodlí opalovacího lehátka počkat na kurýry, kteří vám vše dovezou až domů.

Info ikona
Klimatizace

Akce platí na klasické volně stojící, ale i na vestavné No Frost ledničky s moderními designy a hromadou funkcí. Nechybí ani velkolepé americké lednice s dávkovači vody a výrobníky ledu. Vybere si zkrátka každý a pokud byste se v širokém sortimentu neorientovali, s výběrem vám velmi rádi pomohou a všechny vaše otázky zodpoví elektrospecialisté v prodejnách Datart. Zde si spotřebič můžete samozřejmě v klidu prohlédnout a pak se rozhodnout.

Více informací o akci se dozvíte na www.DATART.cz
 
Akce platí od 10.7. do 23.7. 2023
nebo do vydání zásob dárku. 

Měření