Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Inspirace

Vyšperkujte si interiér (i náladu) křišťálovými doplňky

Info ikona
Rückl

Kouzlo domova spočívá v maličkostech, kterými se obklopujeme. Pro milovnice designových doplňků přinášíme pár tipů, jak si zkrášlit svůj interiér moderním ručně broušeným, a především ryze českým křišťálem.

Promotion | 1. 11. 2022

Broušený křišťál slaví v současné době renesanci. O tento velkolepý návrat špičkového designu, kvality a sofistikovanosti se prostřednictvím precizní práce svých sklářských mistrů zasazuje tradiční česká značka Rückl, která na trhu působí již od roku 1846. Ve svém bohatém portfoliu má v současné chvíli sklenice, karafy, vázy a další křišťálové doplňky, ale i vánoční ozdoby. Necháte se zde inspirovat atmosférou staré noblesy, či si ji rovnou vpustíte do svého domova?

To správné květinové aranžmá

Vázy jsou elegantním doplňkem interiéru samy o sobě. A přemýšleli jste někdy, jaká vazba květin se hodí do které, aby se snoubily jejich přednosti? Naše oblíbené jsou například originální vázy Metamorphosis nebo velká váza s rozšířeným hrdlem a nápisem, který si můžete nechat vyrobit dle svého přání. Věděli jste, že ruční broušení velké vázy Metamorphosis zabere desítky hodin?

Info ikona
Váza Rückl

Budiž světlo!

Hřejivé světlo, vůně podzimu a originální motivy. To jsou svíčky z dílny Rückl, které jsou ručně foukané i broušené a navíc doplněné o sójový vosk ve spolupráci se značkou Meadows. Nechybí ani oblíbený difuzér, který vám interiér nejen provoní, ale i dokonale rozzáří, ale trochu jinak než svíčky samotné.

Info ikona
Svíčky Rückl

Stylový set, který vám vlije do žil sváteční náladu

Hygge momenty si nelze představit bez deky, svíčky, ale ani stylového nápojového setu. Ne vždy musíte pít čaj. Kdy jindy si vychutnat například whiskey nebo jiný likér stylově. Navíc tyto sety mohou jednoduše zůstat jako součást vašeho interiéru a dokreslovat tak příjemnou domácí pohodu.

Info ikona
Set sklenic na šampaňské Rückl

Mísy všech velikostí, které zaujmou na první pohled

Dokonale prostřený stůl v sobě nese několik pravidel. Chybět by rozhodně neměla designová mísa. Ať už ji budete chtít čas od času naaranžovat, nebo jí necháte zdobit tabuli jen tak. Vybrat si můžete od menších misek, přes střední univerzální až po největší například pro nachlazení dobrého vína.

Info ikona
Mísa Rückl

Blýská se na vánoční časy!

Ozdoby mají obrovskou moc — rozzářit prostor pouhou svojí přítomností. Ať už se rozhodnete pro dekorační kouli jako stylový solitér, nebo ji vkusně pověsíte na vánoční stromeček, bude jednoduše nepřehlédnutelná.

Info ikona
Ozdoba Rückl

Co Čech, to milovník piva...

Ať už sama patříte mezi milovníky zlatavého moku, nebo se mezi ně hrdě řadí váš partner či jiný blízký, za všech okolností můžete svůj oblíbený nápoj pít z důstojných sklenic. MImochodem, věděla jste, že česká sklářšká značka Rückl se zaměřuje nejen na doplňky, ale v její nabídce objevíte i stylové pivní sklenice? Takže tip na dokonalý dárek byste měla...

Info ikona
Rückl pivní sklenice

Více z portfolia značky objevíte v galerii nebo přímo na stránkách Rückl.

Skleněné skvosty od tradiční české značky Rückl chytí za srdce milovnice designu i útulné pohody.
Měření