Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Design se stěhuje do Brna

Info ikona
Brno Design Days

Třetí ročník festivalu Brno Design Days přinese do zrekonstruovaných prostor hotelu Avion čtyři nabité dny plné přednášek, workshopů a prezentací. Nenechte si ho ujít!

Eva Slunečková | 13. 09. 2018

Už potřetí se bude v Brně konat festival Brno Design Days v překrásném funkcionalistickém hotelu Avion v České ulici. Pod kurátorskou taktovkou  Alexandry Georgescu, spoluzakladatelky architektonického studia KOGAA, které stojí mimo jiné za coworkingových centrem Social Reactor, butikem Theo&Co nebo kancelářemi pro advokátní společnost Kreston, se můžete těšit nejen na zajímavé mezinárodní hosty festivalu, ale jako každý ročník i na unikátní lokaci a architektonické řešení celé přehlídky.

Brno Design Days nejsou ale jen prezentací hezkých produktů, které si v důsledku může dovolit jen hrstka vyvolených, ale skutečnou inspirací pro život s designem jako součástí každodenního bytí. Naší ambicí je zvýšit veřejné povědomí o designu, prezentovat pozitivní změny, nové nápady a jejich přínos a hodnotu pro podnikání," říká iniciátorka projektu Alexandra Georgescu a rozhodně je se na co těšit!

Nenechte si ujít přednášku Bertranda Schippana z proslulého rotterdamského architektonického studia MVRDV, interiérového a šperkařského designéra Franka Tjepkema ze studia TJEP, Jakuba Pollága & Václava Mlynáře z českého ateliéru DeForm nebo prezentaci Jaroslava Juřici, který si u nás udělal jméno zejména židlí 002 pro TON a postelemi pro rodinnou nábytkářskou firmu Jelínek.

Brno Design Days
Hotel Avion
Česká 150/20, Brno
4 – 7/10/2018
do 26/9 jsou vstupenky k dostání za 199 Kč, na místě pak za 249 Kč