Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Novinky

Design se stěhuje do Brna

Info ikona
Brno Design Days

Třetí ročník festivalu Brno Design Days přinese do zrekonstruovaných prostor hotelu Avion čtyři nabité dny plné přednášek, workshopů a prezentací. Nenechte si ho ujít!

Eva Slunečková | 13. 09. 2018

Už potřetí se bude v Brně konat festival Brno Design Days v překrásném funkcionalistickém hotelu Avion v České ulici. Pod kurátorskou taktovkou  Alexandry Georgescu, spoluzakladatelky architektonického studia KOGAA, které stojí mimo jiné za coworkingových centrem Social Reactor, butikem Theo&Co nebo kancelářemi pro advokátní společnost Kreston, se můžete těšit nejen na zajímavé mezinárodní hosty festivalu, ale jako každý ročník i na unikátní lokaci a architektonické řešení celé přehlídky.

Projekty studia KOGAA

Brno Design Days nejsou ale jen prezentací hezkých produktů, které si v důsledku může dovolit jen hrstka vyvolených, ale skutečnou inspirací pro život s designem jako součástí každodenního bytí. Naší ambicí je zvýšit veřejné povědomí o designu, prezentovat pozitivní změny, nové nápady a jejich přínos a hodnotu pro podnikání," říká iniciátorka projektu Alexandra Georgescu a rozhodně je se na co těšit!

Nenechte si ujít přednášku Bertranda Schippana z proslulého rotterdamského architektonického studia MVRDV, interiérového a šperkařského designéra Franka Tjepkema ze studia TJEP, Jakuba Pollága & Václava Mlynáře z českého ateliéru DeForm nebo prezentaci Jaroslava Juřici, který si u nás udělal jméno zejména židlí 002 pro TON a postelemi pro rodinnou nábytkářskou firmu Jelínek.

Brno Design Days
Hotel Avion
Česká 150/20, Brno
4 – 7/10/2018
do 26/9 jsou vstupenky k dostání za 199 Kč, na místě pak za 249 Kč