Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Novinky

Nový vchodový systém, který zkultivuje váš dům

Info ikona
vchodový systém

Každý nový úspěšný produkt má mít v sobě kus geniality… Může se o tom diskutovat, ale pokud by ji neměl, tak proč vlastně vznikl? Thomas Alva Edison, známý fyzik a vynálezce, pronesl: „Genialita je jedno procento inspirace a devadesát devět procent potu.“ Bereme-li genialitu optikou tohoto citátu, pak představení novinky – vchodového systému LIBERTY od české firmy JAP FUTURE, může proběhnout bez sebemenšího ostychu.

Promotion | 26. 01. 2023

Už žádné čekání na kurýra

Ambicí unikátního vchodového systému LIBERTY, a to i v celoevropském měřítku, je vstřícnost k požadavkům architektů i konečných zákazníků. Toto komplexní řešení spojuje hned několik funkcí spjatých s užíváním domu. Vyzdvihnout zaslouží box na ukládání balíků bez přítomnosti majitele nemovitosti. Řeší ale také poštovní schránku, branku, kryt na popelnice, na elektrický nebo plynový rozvaděč, číslo popisné a přípravu na zvonek a vchodovou skrytou kameru.

Info ikona
vchodový systém
ENERGY- kryt na elektrický rozvaděč, GATIE – branka, RINGIE – zvonek, schránka, LABEL – číslo popisné

Pro každý dům na míru

Vchodový systém LIBERTY vyniká bezbřehou variabilitou a přizpůsobivostí v mnoha ohledech. Obsahuje celkem deset modulů CLEANNY, PACK, RINGIE, FULL, SHIELD, ROOFY, GATIE, ENERGY, SIGNIE a LABEL. Všechny jsou v jednotném designovém provedení a je možné je vyrobit ve více rozměrech. Moduly lze využít nezávisle na sobě nebo libovolně kombinovat podle individuálních potřeb dané stavby. Začlenění do prostoru je také volitelné, moduly mohou být umístěny solitérně a také jako součást oplocení.

Info ikona
schránka
ENERGY - kryt na elektrický rozvaděč, FULL - box na ukládání balíků, zvonek, schránka, kamera

Předurčený k úspěchu

„Celkový vývoj této novinky stál opravdu hodně potu“, připomíná jednatel společnosti JAP FUTURE PaedDr. Petr Paksi DBA a dodává: „Jsme nabiti očekáváním, zda v systému LIBERTY najdou odborníci nejen potřebný kousek inspirace, ale i svobody pro svoji kreativní práci. Je skutečně unikátní především svoji komplexností. Věříme, že uspokojí i ty nejnáročnější klienty. Vchodový systém LIBERTY byl prezentován jako novinka na letošním veletrhu For Arch a získal ocenění Grand Prix za nejlepší výrobek. Jsme z toho nadšeni!“

Info ikona
poštovní schránka
PACK - box na ukládání balíků, ROOFY - stříška, schránka, zvonek
Měření