Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Novinky

Jan Rosák prodává svůj dům v kouzelném Mníšku pod Brdy

Info ikona
Jan Rosák prodává svůj dům v kouzelném Mníšku pod Brdy

Po dlouhých dvaceti letech se oblíbený moderátor Jan Rosák (76) a jeho rodina rozhodli, že nastal čas na radikální změnu. K prodeji nabídli svůj dům a také restauraci. Na co se může nový majitel těšit?

Terezie Benoni | 6. 12. 2023

Z Mníšku pod Brdy je to autem či autobusem na Smíchovské nádraží v Praze půl hodiny, přesto se rodina Jana Rosáka rozhodla, že potřebují být hlavnímu městu blíž a dojíždění je příliš náročné. „Prodáváme náš vymazlený dům s fotovoltaickou elektrárnou. Jezdím pro vnuky do školy v Říčanech a to je z Mníšku daleko. Přesouváme se blíž a tím pádem prodáváme i restauraci v Mníšku a vše ostatní,“ prozradil oblíbený moderátor deníku Blesk. Dům má vlastní fotovoltaickou elektrárnu, která zajišťuje nejen energetickou soběstačnost domu, ale i roční zisk z prodeje přebytkové energie. Například v roce 2022 činil podle realitní kanceláře, která prodej zprostředkovává, zisk 102000 korun.

Galerie: Dům Jana Rosáka
Mohlo by se vám líbit

Dost místa i pro velkou rodinu

Dům má dvě nadzemní podlaží. V přízemí je obývací pokoj s jídelnou a kuchyní, pokoj pro hosty (s vlastní šatnou a sociálním zařízením), pracovna, samostatné wc, prostorná hala se schodištěm, krytý bazén se saunou a vlastní rekuperací a dvougaráž. V druhém patře jsou dva dětské pokoje (každý s vlastní šatnou, společnou koupelnou a vstupem na balkon). Dále je tady ložnice s vlastním sociálním zařízením a dvěma šatnami a pracovna. Z ložnice i z pracovny je vstup na terasu.  Na upravené zahradě se vzrostlými stromy naleznete i vinný sklípek. Vytápění domu i ohřev vody zajišťuje tepelné čerpadlo napojené na akumulační nádrž. Za prostornou nemovitost by si současný majitel představoval 21 950 000 korun.

Mohlo by se vám líbit

Zdroj informací: www.sreality.cz, living.iprima.cz, blesk.cz

Zdroj článku