Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Novinky

Víkend plný slev je tu! Užijte si ho naplno!

Info ikona
Dny Marianne 2020

Jestli potřebujete nový nábytek, spotřebiče, nebo si jen chcete udělat radost novými dekoracemi, právě nyní je ten pravý čas. Jsou tu totiž Dny Marianne 2020 a s nimi slevy až 70 %. Na co dalšího se můžete těšit?

Promotion | 7. 09. 2020

Víkendová nákupní akce plná slev startuje už tento víkendDny Marianne, to jsou tradičně ty nejlepší nákupy v  roce, a vy musíte být při tom. Slevy až 70 % na vás tentokrát čekají ve více než 6000 obchodech v  Česku a na Slovensku. Těšit se můžete na produkty od značek Manufaktura, Tescoma,  Lino Design, Magniflex, Tescoma, Sconto, Decodoma, Koberce Breno, Natuzzi Italia, Asko, Dormeo, Datart, Jysk, BoConcept, Decoland a mnoho dalších. 

Mobilní aplikace – perfektní průvodce nákupy 

Ušetřete čas s aplikací Dny Marianne a užijte si výhodné nákupy naplno. Aplikace je uživatelsky přívětivá a za zvýhodněnou cenu 110 Kč v ní získáte dvě knížky elektronických slevových kuponů – za časopis Marianne a Marianne Bydlení. Aplikace si rozumí s iOS i Androidem a najdete ji v App Store  a Google Play.

Pokud máte zakoupené tištěné kuponové knížky, které jsou součástí zářijových čísel časopisů Marianne a Marianne Bydlení, máte možnost procházet nabídky i ve svém telefonu. V papírových kuponových knížkách naleznete kód, který vám umožní vstup do aplikace.

Pozor ale, tento kód neodemyká a nenahrazuje elektronické kupony, pouze zobrazuje detail jednotlivých nabídek. Proto si nezapomeňte vzít s sebou na nákupy kuponovou knížku. Budete-li chtít kupony a slevové kódy do e-shopů i v elektronické podobě, můžete si je v aplikaci zakoupit za uvedenou cenu. Podrobnosti najdete na dny.marianne.cz.