Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Novinky

Co si plánujeme pořídit během Dnů Marianne?

Info ikona
Dny Marianne

Nezadržitelně se blíží nákupní víkend 14. - 16. dubna, kdy můžete využít slevy až 50 % do více než 2200 obchodů a e-shopů po celé České a Slovenské republice. Na co si v redakci Marianne bydlení brousíme zuby?

Terezie Benoni | 8. 04. 2023

Mirka Vernerová, vedoucí vydání

Naše pečicí trouba po 16 letech dosloužila, takže volba kupónu je jasná! Beru Bosch, kvůli kvalitě a designu, ale i skvělému showroomu Brand Experience Center v pražských Radlicích, kde vám skvěle poradí a každou troubu bez řečí předvedou.

Olga Procházková, editorka

Všem holkám, kterým nebylo dáno dokonale krásné obočí, radím: v obchodech Sephora mají skvělou tužku Precisely, která všechny chyby dokonale smázne... Tedy vlastně zamaluje. Beru kupón a letím tam!

Lucie Šípková, výtvarná ředitelka

Určitě si udělám radost velkým balením čaje od Ahmad Tea London. Nejvíc miluju jejich černý sypaný Assam: je jemný a silný, není kyselý a nedělá takovou tu vrstvičku, co se chytá na hrnky. Mňam!

Petra Haasová, fotoeditorka

Ráda doma obměňuju drobnosti a mým „guilty pleasure“ je brouzdání po nabídce e-shopu Bakly.cz. Nabízí hlavně doplňky a dekorace, snad do všech místností. Letos mám políčeno na fantastické servírovací talíře.

Kateřina Nová, redaktorka

Povlečení člověk kupuje jednou za čas, takže počkat na slevu u českého výrobce Lejaan byla pro mě chvilka. Moc se mi líbí šedá kolekce Fatherʼs Playground. Takže – sladkou dobrou!

Kterou ze slev ulovíte vy? Všechny potřebné informace najdete zde.

Mohlo by se vám líbit