Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Novinky

Rituals představuje luxusní květinovou kolekci Home

Rituals představuje luxusní kolekci Home

Domov je místo, kde se cítíme vždy příjemně. Designové luxusní produkty od Rituals dodají vašemu domovu výjimečný vzhled a exkluzivní vůni do každého pokoje a tím vytvoří dokonalé útočiště pro relaxaci. Už od dávných dob lidé používali parfémy k tomu, aby vytvořili rovnováhu mezi tělem a duší. Krásná vůně promění jakoukoliv místnost, zlepší náladu a uchová se ve vašich vzpomínkách!

Promotion | 17. 10. 2019

Jsme pyšní na novou květinou řadu Home, která doplňuje naši kolekci luxusních produktů pro domov Private Collection ve zlaté šampaň barvě. Nyní si můžete vybrat tu správnou vůni pro váš domov ze tří typů: Rich, Fresh a Floral, kdy každá z nich obsahuje tři různé vůně. 

Rituals
Rituals

Volit můžete z různých typů produktů přímo vhodných do vaší domácnosti: vonných svíček, interiérových parfémů, vonných tyčinek nebo péče o vaše ruce. Produkty z řady Private, pod které nová kolekce Home patří, mají luxusní design se zlatou pečetí a pomohou vytvořit výjimečnou atmosféru a vzhled každého bytu i jeho jednotlivých místností. Hýčkejte si svůj domov a provoňte si každou chvilku strávenou v pohodlí domova.

Rituals
Rituals

Produkty značky Rituals včetně nové kolekce můžete nakupovat zde